Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ezgi Konakları  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Ezgi Konakları
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Selçuklu devletinin mimari yapısını duvarlarında, tasarımında iç ve dış dekorasyonunda hala koruyabilen, Nehir kenarına kurulmuş Amasya ilinin en güzel otellerinden biri de Ezgi Konakları’dır. Güler yüzlü personeli ile beklediğinizin çok daha ötesinde hizmetlere ulaşabileceğiniz otel ile keyifli tatillere ulaşmanın keyfine varabilirsiniz. Mükemmel hizmetlerinde siz değerli müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları değerlendirerek günlerinize sevinç katabilirsiniz. Kahvaltı, öğlen ve akşam yemeklerini Ezgi Konakları’nın restoranında yiyebilir, Amasya’nın doyulmaz manzarasını izleyebilirsiniz.
Yeni tasarımıyla ve dekore edilmiş haliyle konuklarını ağırlayan Ezgi konakları, (4 oda 12 yatak), Sur Dibi Konağı ( 8 oda 17 yatak), Osmanlı Konağı (2 oda 8 yatak) ve bir de Ali Efendi Bağ evini de tamamlayarak, misafirlerine beğenecekleri çok farklı alanlar sunmaktadır. Konakların arasındaki 150 metrelik mesafe çok daha rahat günler geçirmenizi sağlayacaktır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Aileler gelsin..  4.0

Ferdi Y
Burası bizim gerçek samimiyeti yakaladığımız başarılı bir otel bütün samimiyetimle evimizde gibi hissettik kahvaltısı odaların temizliği personelin ilgisi gerçekten mükemmel. Ailelere özellikle tavsiyemdir kesinlikle sizler rahat edeceksiniz.
Ferdi Y20/06/2016 10:50:48

tarih kokuyor.  3.0

Nuray K.
Turistik amaçla grup halinde gittiğimiz Amasya’da tarihi bir konakta kalarak gezimize ilk adımı atma fikri bizi gerçekten heyecanlandırmıştı. Klasik oteller zaten her birimizin hayatında en az birkaç defa kaldığı yerlerdi. Bu nedenle farklı bir atmosfer solumak için burayı tercih ettik. Surdibi Konaklarında 5 gece kaldık. Tarihi dokusu, bununla uyumlu dekorasyonu ile farklı bir keyif oldu bizim için. Eksiklik olarak sadece kahvaltısını yetersiz bulduğumuzu söyleyebilirim. Fakat odalarımız her açıdan bizi tatmin etti. Biz çok keyif aldık. Lüks beklentimiz olmadığından bize yetti.
Nuray K.24/03/2016 01:00:14