Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Fatma Hanım Konağı  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Fatma Hanım Konağı
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Padişahlara layık bir mekanda tatil yapmak istediğinizde, ülkemizin en kıymetli ve tarih olarak binli yılların üzerinde tarihi olan Amasya’yı tercih edebilirsiniz. Doğası, yeşilliği ve tarihinden bir şey kaybetmeyen ilin merkezinde değerli konuklarına hizmet veren Fatma Hanım Konağı, oldukça tarih kokan dokuları hala üzerinde taşımaya devam ediyor. Butik otel tarzında faaliyet gösteren otelin bir adet ortak kullanıma açık balkonu bulunmaktadır. Her odada Wi-Fi bağlantısı bulunan otel ile keyifli bir tatil yapmanın tadına varabilirsiniz.
Amasya Kalesine 400 metre mesafede olan Fatma Hanım Konağı, Merzifon Havaalanına 40 km. mesafede yer alıyor. Ailenizle birlikte güzel günlerin keyfine varmak için tercih edebileceğiniz en lüks konaklardan biridir.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Aradığımı bulamadım burada.  2.0

Sibel N
Çok güvendiğim bu sitedeki yorumları okuduktan sonra yüksek beklenti ile konakladığım bu butik otelde tam olarak aradığımı bulamadım. Tamam hep otelin genel yerlerine değinilmiş ama birazda detaylı yorumlar olsa daha iyi olacakmış. Neyse yapacak bir şey yok gittik gördük neticede olsun bu seferlik böyle olsun bakalım.
Sibel N20/06/2016 10:58:04

başarılı tasarımlarla güzelleşen ve özelleşen bir mekan.  5.0

Burçin K.
Amasya’ya gittiğimde özellikle konakta kalıyorum. Hoşuma gidiyor, seyahatimi özel hale getiriyor. Yalnız seyahat etmeme rağmen enerjimi değiştiriyor konaklar. Fatma Hanım Konağı açıkçası tam aradığım yermiş. Bulunca anladım. Hem konak tadında, hem konforlu. Modernle etniğin başarı ile harmanlandığı nadide bir yer. Kim dekore etmişse ellerine sağlık. Ancak bu kadar güzel seçilebilir eşyalar. Hem çok şık, hem özel, hem kaliteli hem rahat. Yani göze hitap etmekle kalmıyor. İç bahçesi de hayli keyifli. Son gidişimde kaldım ve artık hep oradayım.
Burçin K.24/03/2016 01:38:17