Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel Kaya Diyarbakır  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Hotel Kaya Diyarbakır
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 53,00 ₺

Odaları son derece düzenli modern düzenlenmiş Hotel Kaya’da yedi gün yirmidört saat açık resepsiyon hizmeti verilmektedir. Şehir merkezinde bulunan Hotel Kaya,  konum itibariyle ulaşımı rahattır. Diyarbakır’ın çarşısına da oldukça yakın olan otelimizin tüm odaları klimalı, en süite banyoludur. Yine tüm odalarda düz ekran TV nin yanı sıra ücretsiz banyo malzemeleri otel tarafından temin edilmektedir. 24 saat oda servisi hizmeti bulunan Hotel Kaya’ya ailecek gelebilir ve kalabilirsiniz.

Kahvaltılar açık büfe olarak kahvaltı salonunda servis edilmektedir. Otelimizin etrafında birçok restoran bulunmaktadır. Dilerseniz bu restoranlarda yemeklerinizi yiyebilir benzersiz doğu yemek kültürünün en leziz tatlarını keşfedebilirsiniz. Diyarbakır havaalanına 4 km mesafede bulunmaktayız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Arka tarafta bir oda verdiler gayet rahat uyudum.  4.0

Derman T
Gecelik lazımdı otel ve burası denk geldi. 1 gece kaldım ama sorun yaşamadım. Zaten çalıştığımız için ses sorunu beni sinir eder ve burada başta söyledim böyle bir durum olacaksa hiç kalmayim diye ama arkadaşlar asla diyince kaldım ve gerçekten tek ses duymadım. Arka tarafta bir oda verdiler gayet rahat uyudum. Teşekkür ederim.
Derman T17/06/2016 09:43:25

rahat bir iş gezisiydi  4.0

Halil Y.
İş için Diyarbakır’a gittiğimde kalmıştım bu otelde ve öyle çok yoğun bir iş tempom yoktu. Gitmişken Diyarbakır’ı da gezmek istedim. Çok bir bilgi sahibi değildim bura hakkında ama sağ olsun çalışanlar bana bu konuda çok yardımcı olmuşlardı. Nereleri gezebilirim nasıl giderim hepsini anlatmışlardı bana. Otelde kaldığım sürede gördüğüm kadarıyla çalışanlar bütün müşterilerle aynı benimle olduğu gibi çok güzel ilgileniyorlardı. Diyarbakır’a düşerse yolunuz bu otelde kalabilirsiniz, tavsiye ederim rahat etmiştim ben, odaları falan iyiydi. Yemeği be genelde dışarda yedim yörenin lezzetlerini en iyi yapan yerde yemeyi tercih ederim.
Halil Y.24/03/2016 09:16:17