Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel Birkent  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Hotel Birkent
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 69,00 ₺

Son derece uzman kadrosuyla sizlere hizmet veren ve doğunun incisi Diyarbakır merkezinde bulunan Hotel Birkent, Diyarbakır seyahatlerinizin vazgeçilmezi olmaya adaydır. Ulaşımı rahat olan Hotel Birkent, tüm misafirleri için en iyisini düşünmüş ve odalarını misafirlerinin kullanımı için son derece ergonomik tasarlamıştır. 24 saat hizmet veren resepsiyonuyla ve klimalı odalarıyla sizlere hizmet veren Hotel Birkent, zeminleri halı kaplı odalarında elektrikli su ısıtıcı, mini bar, özel banyo ve banyo gereçleri, 2 sandalyeli sehpa bulunmaktadır. Saç kurutma makinesi gibi hizmetler otel bünyesinden karşılanmaktadır.

Sabahları zengin çeşidiyle tüm damaklara hitap eden açık büfe kahvaltısı sunulmaktadır. Tüm güzel restoranlara yakın konumuyla dilerseniz yemeklerinizi dışarıda yiyebilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Seçenekleri değerlendirin.  2.0

Yusuf E
Bence vasat bir otel ve beğenmedim. Tatil için zaten kalınmaz da iş içinde kalınmaz. Merkezi olmasını anladık ama bu kadar ses olması beni rahatsız etti. Duvarlarda yalıtım yok sanırım ve dışarıdaki sesleri direk odamda yanımda hissettim desem yalan olmaz. Seçenekleri değerlendirin.
Yusuf E17/06/2016 09:31:35

rahat bir iş gezisiydi  4.0

Metin S.
Diyarbakır’a iş için gittiğimde kalmıştım bu otelde ve beğenmiştim de. İşlerimin olduğu yere yakındı ve bu benim için çok iyi oluyordu. Ulaşım problemi yaşamadım hiç. İlk kez gitmiştim Diyarbakır’a ve yabancı bir şehir tereddütlerim vardı tabi ki ve bu çok yansımış sanırım yüzüme otelin çalışanları anlamışlardı, sağ olsunlar baya yardımcı oldular bana. Otelde gayet iyiydi. Odaları falan temizdi öyle sıkıntım falan olmadı hiç. Yemekleri konusunda bir şey diyemeyeceğim çünkü ben genelde dışarda yedim. Gittiğim farklı şehirlerde hep restoranlarda yerim. Yörenin özel lezzetlerini en iyi yapan yerlerde yemeyi tercih ederim. Diyarbakır’ın çok güzel yemekleri var, ölmeden mutlaka yemeli herkes.
Metin S.23/03/2016 14:36:27