Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kaptan Hotel Sivas  Otel Puanı : 2 1 kişi yorum yapmış.

Kaptan Hotel Sivas
%40 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 90,00 ₺

Sivas şehir terminali yakınlarında bulunmaktadır. Yol kenarında bulunan Hotel Kaptan’da yol yorgunluğunuzu üzerinizde atabilirsiniz. Şehir terminaline yalnızca 1 km mesafede bulunmaktadır. Hotel Kaptan’da odalar klimalıdır. Yine odalarda TV, özel banyo, ücretsiz Wi-Fi bulunmakta, araçları için gelen konuklar için ücretsiz otopark hizmeti de verilmektedir. Bazı odalarda bulunan balkon şehir manzaralı ve ferahtır. Hotel Kaptan’da her gün geleneksel tarzda kahvaltı sunulmaktadır.

Otelin yakınlarında bulunan restoranlar sizler için yemek seçeneğini artırmaktadır. Resepsiyon hizmeti 7 gün 24 saat hizmetinize sunulmaktadır. Kaptan Hotel, tarihi mekanlara yakınlığıyla turistik gezilerinizde de sizlere eşlik etmektedir. 13. yüzyıldan kalma ünlü İslam eğitim kurumu Gökmedrese’ye araçla yalnızca 5 dakika mesafede bulunan Hotel Kaptan günün her saati oda servisi vermektedir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Son karar sizin  2.0

Batuhan Çınar
Şehir olarak soğuk bir şehirdesiniz ve odalar boş olunca daha çok üşüyorsunuz. Odalarda kullanılan malzemeler odayı iyice daraltmıştı ve geniş bir otel değildi. Son karar sizin.
Batuhan Çınar23/03/2016 11:16:21