Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Lale Han Otel & Restaurant  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Lale Han Otel & Restaurant
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 100,00 ₺

Amasya’nın en güzel mekânlarından biri olan ve konaklama hizmetlerinde müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunan Lale Han Otel & Restaurant, Amasya merkezinde, konuklarına mükemmelden ötede bir hizmet sunuyor.  Amasya genelgesinin yayınlandığı mekânda siz değerli misafirlerini ağırlayan otelde beklediğinizden çok daha kaliteli hizmetleri elde edebilirsiniz. Otel hizmetlerinde konforunuza dair aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Lale Han Otel & Restaurant’da, oda hizmetlerinde, banyo, wc, televizyon ve kablosuz internet kullanımı sağlayabilirsiniz.

Konforun ve hizmetin müşterilerine sunulduğu adresimizde konaklama hizmetlerinin yanı sıra ücretsiz otopark hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Lale Han Otel & Restaurant farkıyla Amasya’da geçireceğiniz günleriniz oldukça güzel olacak.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kapıdan girdiğiniz andan itibaren hayranlık başlayacak zaten.  5.0

Sedef A
Muhteşem bir otel, avlusu, çiçekleri ve misafirperver kültürlü ev sahipleri ile görülmesi gereken bir mekan. İki yıl üst üste gittiğimiz bu yer daha da geleceğimiz tek yerdir. Temizliği olsun, hizmeti, samimiyeti ve odaların dekoru tamamen farklı bir dünya burası. Kapıdan girdiğiniz andan itibaren hayranlık başlayacak zaten.
Sedef A20/06/2016 11:03:35

tebrik ederim.  5.0

Gül Sima H.
Eşimin beni aldattığından şüphelenerek takipteydim. Bana iş seyahatine çıkıyorum diyerek (tüm Amasya halkından özür dileyerek söylüyorum ki ) internet üzerinden Amasya’da tanıştığı bir bayanla buluşmak üzere Lale Han Otel’den çift kişilik rezervasyon yaptırdığını öğrendim. Hemen aynı otelden yer ayırttım. Onun arkasından yola çıktım. Otele gittiğimde orada değillerdi. Resepsiyondaki görevliye durumu anlatarak bilgi istedim. Aslında tam olarak kişisel bir bilgi vermedi fakat evli olmayan çiftler için çift kişilik odada konaklamanın prensiplerine aykırı olduğunu söyledi. Sanırım ortada kaldılar. Bu ahlaki tutumlarından dolayı müesseseyi gerçekten tebrik ediyorum. Keşke tüm oteller böyle olsa da ahlaki değerler bu kadar aleni olarak ayaklar altına alınmasa.
Gül Sima H.24/03/2016 02:12:42