Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Nermin Hanım Konağı  Otel Puanı : 5 3 kişi yorum yapmış.

Nermin Hanım Konağı
%100 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Safranbolu otel Nermin Hanım Konağı;  Karabük tarihi Safranbolu ilçesinde yer alan konağımız sizlere; otel, hotel, motel, pansiyon, konaklama hizmetlerini vermeye hazır. Tarihi dokusu doğayla birleşen, şehrin gürültüsünden uzak, aradığınız güleç yüzleri bulabileceğiniz, sabahları bülbül sesiyle uyanacağınız, özel bir mekân. Safranbolu otel Nermin Hanım Konağı’nda 2, 3 ve 4 kişilik odalarımız bulunmaktadır. Bütün odalarımızda WC, banyo 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Odalarda telefon ve televizyon bulunmaktadır. 60 kişi kapasiteli kafeteryamız, dinlenme salonumuz ve otoparkımız mevcuttur. Ayrıca 2000 m'2 bahçemiz vardır.
Safranbolu otel Nermin Hanım Konağı, sizlerin tarih ile huzura ermenize yardımcı bir oteldir. Öyle huzur dolu, öyle muylu bir tatil geçireceksiniz ki adeta ruhunuz yenilecek. Ve kalitesinden asla ödün vermeyen bu otel sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye sonuna kadar ve daima hazırdır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Doğayla iç içe,misafirperver insanlarla dolu tarihi bir mekan  5.0

Özkan GÖKTAŞ
Otel ve bahçesi harika, sessiz güzel bir ortam çocuklar rahat rahat oynadılar, biz de kafa dinledik. Cengiz Bey ve Hüseyin Beye teşekkürler.
Özkan GÖKTAŞ09/07/2016 18:09:26

Sıcak kanlı ve samimi  5.0

Ceylan BİLGİN
Gerek sahipleri gerekse çalışanlar samimi ve sıcak kanlı insanlar hizmet harika tekrar teşekkürler.
Ceylan BİLGİN15/04/2016 15:14:04

Şehir pisliğinden uzakta kafa dinledim  5.0

Halis R
Tarihi görünüşü ve mimarisi zaten yeter.Artı gelenek olarak hiç bir şeyini kaybetmemiş bir yer.Doğa ile iç içe bir yaşam.Şehir pisliğinden uzakta kafamı dinledim.Tekrardan gelmeyi planlıyorum inşallah.
Halis R19/03/2016 07:40:48