Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sarnıç Butik Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Sarnıç Butik Otel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Sarnıç butik hotel Çanakkale ilinin ayvacık ilçesinin balabanlı köyünde misafirlerini beklemektedir. Sarnıç butik hotel antik Assos kentine yakın bir mesafededir. Otele ulaşım İstanbul ve çevre illerden de kolaylıkla sağlanabilir. Sarnıç butik hotel doğal güzelliklerin ve tarihle iç içe olmanın yanı sıra odalarında da deniz ve dağ manzaraları vardır. Ayrıca Otelin plajı da mevcuttur. 
Sarnıç butik otelin yemek hizmeti ise özellikle deniz mahsullerini beğenerek yiyen konuklar için idealdir. Sarnıç butik hotel mutfağında ağırlıklı olarak Girit ve Midilli mutfağından örnekler çıkarmaktadır. Genel olarak ot ve deniz mahsulleri beğeniye sunan hotel, huzurlu ve güzel bir tatil geçirmek için mekan arayanların doğru yeri olmaya adaydır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Gelinmesi gerek kafa dinlemek için harika bir yer diyorum.  5.0

Buse17
Çanakkale merkezde eşimde bende öğretmeniz. Hafta sonumuzu değerlendirmek için buraya kaçtık ve iyi ki gelmişiz. 2 günde olsa harika zaman geçirdik. Yeşillik içinde kalınca şehirde berbat bir hayatın olduğunu daha iyi anladık. Hatta eşime burada bir kez daha aşık oldum desem yeridir. Gelinmesi gerek kafa dinlemek için harika bir yer diyorum.
Buse1722/05/2016 16:33:13

Harika bir oteldi  3.0

Mine B
Hizmette asla sınır tanımıyorlar. Çalışan tüm personeller bize karşı çok ilgili davrandılar. Otel fiyatları çok uygun. Hem kaliteli bir tatil geçirdim hem de avantaj elde ettim. Restoran da ki akşam yemekleri çok iyi. Özellikle deniz mansullerini severek yedim. Sabah kahvaltısının özel sunumunun iştahımı açtığını söyleyebilirim. Huzur ve rüya dolu bir tatil geçirdim. Şehrin gürültüsünden uzak bir tatil geçirmek için oldukça ideal bir yer. Odalar tam donanım ile hazırlanmış. Tüm her şey tek tek düşünülmüş. Doğa güzellikleri ile iç içesiniz. Köy tatili yaşamak isteyenlerin ilk tercihi olabilir. Önümüzde ki hafta tatile çıkmayı düşünüyorum.Tekrardan Sarnıç Butik Oteli tercih edeceğim.
Mine B16/01/2016 22:18:35