Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Şehr-i Zade Konağı  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Şehr-i Zade Konağı
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 90,00 ₺

Amasya tarihi şehir merkezinde, kral mezarlarının eteğindedir. Yeşil ırmağa kıyı, müzelere ve tarihi konaklara komşudur. Cumbalı pencerelere sahip eski bir Osmanlı konağında hizmet veren Şehrizade Konağı, Yeşilırmak Nehri'ne 20 metre, Kral Kaya Mezarları'na ise 40 metre mesafededir. Konak, modern olanaklar ile donatılmış ses yalıtımlı odalara ve ırmak manzaralı sunan seçkin bir terasa sahiptir. Şehrizade Konağı'nda yer alan tüm odalarda düz ekran TV, klima, buzdolabı ve ücretsiz Wi-Fi erişimi sunulmaktadır. Tüm odalarda ücretsiz banyo malzemeleri sunulan özel banyolar ve bahçe, dağ ya da ırmak manzarası sunan veranda ya da teraslar mevcuttur. Konuklar günlerine, servis edilen özel Türk kahvaltısı ile başlayabilir. 
Şehrizade Konağı Alakart restoranında fast food çeşitleri sunulmaktadır. Yemeklerinizin keyfini terasta ya da avluda çıkarabilirsiniz..

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Konak sevdamız burada son buldu.  4.0

Ahmet Sibel
Yemin töreninin ardından kaldığımız bir gece boyunca güler yüzlü hizmetiniz, ilgili tavırlarınız için teşekkür ederiz. Hizmetiniz gibi hijyen konusunda da gayet memnun kaldık. Aslında zaten eşimle konaklara ayrı bir isteğimiz vardı burasıda çok iyi oldu gerçekten. Her şeyden dolayı teşekkür ederiz.
Ahmet Sibel20/06/2016 10:44:03

Büyüleyici Manzara   4.0

Lütfü U.
Odaları mükemmel ve tertemizdi. Otel temizlik bakımdan gerçekten temiz bir otel. Gerçekten bahçesi de manzarası da süper olmuş. Konak sahiplerinin ilgili olması beni memnun etti. Bir hafta boyunca gayet olumlu psikoloji ile tatil yaptım. Bütün yılın yorgunluğunu bir hafta içinde üstümden attım. Benim kadar yoğun bir iş hayatınız varsa hiç bekletmeden bu konağı tercih edebilirsiniz. Üst katta kahvaltınızı ederken manzarası sizi bir hayli büyülüyor.
Lütfü U.28/03/2016 21:08:56