Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sidar Pansiyon  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Sidar Pansiyon
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 30,00 ₺

Sidar Pansiyon, Asoss’ta tatil yapabileceğiniz en güzel otellerden birisidir. Bu otel gösterişten, şaşadan, ihtişamdan sıkılan sadece doğallık arayan konuklarımız için uygun bir oteldir. Sessiz, huzur dolu sade bi otel olan Sidar Pansiyon, öylesine samimi duygular hissettiriyor ki her sene gelmek isteyecek, vazgeçemeyeceksiniz. Deneyimli ve güler yüzlü işletmecileri sizlerle yakından ilgilenip, herhangi bir derdiniz yada sorununuz olduğunda halletmektedirler. Dilerseniz etraf hakkında da yeterli bilgiyi otel çalışanlarından alabilirsiniz. . Sizler için gerçekten inanılmaz bir tatil anlayışa sahip bir oteldir. İstediğiniz herşey bu otelde mevcuttur. Unutulmaz bir tatil yaşamaya var mısınız? Her insan bazen şımartılmaya ihtiyaç duyar. Haydi kendinizi şımartın… Farklı bir tatil anlayışı ile yola çıkan bu otel size bu farkı yaşatacaktır. Sidar Pansiyon, Athena tapınağına yakın olan otel, bu yönden de avantaj sağlamaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kesinlikle denenmeli  3.0

Merve J
2 kız arkadaşım ile beraber bu tesiste 4 gün boyunca konakladık, kalmaktan keyif aldığım yerlerden biriydi. Çalışanların hepsi çok ilgili insanlar, sağolsunlar her konuda bize yardımcı oldular. Buraya gelirseniz kahvaltıyı denemeden geri dönmeyin derim çünkü çok malzemeler çok taze ve oldukça lezzetli. Burada kalmaktan büyük keyif aldım ve tekrardan gelmeyi çok isterim. Sahili çok güzel ve temiz, insana huzur verdiğini söyleyebilirim.
Merve J21/06/2016 13:47:55

candan tüm insanlara sevgiler.  4.0

Aybike C.
Pansiyon kültürüne yatkınlığı olan bir çiftiz. Zaten bir pansiyonda tanıştık. İkimizde de aynı ruh, insanlarla iç içe olma isteği. Bu nedenle her zaman pansiyonları tercih ediyoruz. Burası da sık sık kaldığımız yerlerden bir. Sahipleri birçok pansiyonda olduğu gibi çok sıcakkanlı ve misafirperver insanlar. Burada hoş sohbetler edebilir, bahçesinde çayınızı yudumlarken farklı hayatları gözlemleyebilirsiniz. Güzel bir ev kahvaltısından sonra atlayıp arabanıza yakındaki bir sahilden denize girebilir, etrafın güzelliğini keşfedebilirsiniz. Akşam pansiyona döndüğünüzde ya yemeğiniz ortak mutfakta pişirir. Ya da pişiren birinin sofrasına konuk olabilirsiniz. Eşsiz bir deneyim. Herkesin yaşamasını dilerim. Burada ya da başka yerde.
Aybike C.17/03/2016 01:33:31