Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Şükrübey Konağı  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Şükrübey Konağı
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 70,00 ₺

Amasya dağlarının en güzel şekilde izlenebileceği, bir mekânda yer alan ve konaklama hizmetlerinde müşterilerine en iyisini sunan Şükrübey Konağı, tuvalet, banyo, Televizyon ve ücretsiz kablosuz internete sahip olan odalarında siz değerli misafirlerini ağırlıyor. Kalite ve uygun fiyattan ödün vermeyen konak, eski tarihlere dayanan ve restore edilen binalardan biridir. Kahvaltılarda özel Amasya yöresinin lezzetlerini siz değerli misafirlerine sunan Şükrübey Konağı’nda geçireceğiniz günleri oldukça beğeneceğinizden emin olabilirsiniz. Öğlen ve akşam yemeklerinde eşsiz keşkek tadına bakabilirsiniz.
Mükemmelin çok daha ötesinde en iyi hizmetleri siz değerli konuklarına sunan Şükrübey Konağı konum olarak, Sultan II. Beyazid Camii'nin karşısında hizmet vermektedir.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Şirin ve ferah..  5.0

Sevda Y
Gerçekten Amasya gibi sevimli bir şehirde sevimli bir otelde kalmak istiyorsanız burada kalın. Güzel ve zengin bir kahvaltısı var. Odalar çok temiz. Çok yerde kaldım ama buranın atmosferi çok farklı geldi ve tadına doyamadığım harika bir koku var burada.
Sevda Y20/06/2016 10:39:59

2 Gün Tatil Uzattıran Otel  4.0

Levent S.
Amasya benim için tatil yapılabilecek en güzel ve en başlı yerlerden bir şehirdir. Bu otelde dağları,tepeleri ve müthiş manzarasını keyifle izleyebiliyorsunuz. Odaları kat görevlileri tarafından tertemiz yapılmış ve sürekli temizlenen bir otel. Restaurantında bambaşka tatları ile sizi yöresel yemek ziyafeti sunuyor. Ben en çok et yemeklerini beğendim. Tatlıları da gayet güzeldi. Keşkek yemeden sakın otelden ayrılmayın. 2 gün kalmam gerekirken. Amasya'nın dahada tadını çıkartmak için 2 gün daha tatilimi uzattım.
Levent S.28/03/2016 20:55:56