Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Valiente Hotel  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Valiente Hotel
%40 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 122,00 ₺

Amasya Merzifon’da, güzel günlerin keyfini yakalamak isteyenler için özel ayrıcalıklarıyla konaklama hizmeti sunan Valiente Hotel, en iyi şartlarda konforlu günler geçirmenizi sağlıyor. Odalarının tasarımı ve hizmetleriyle beklediğinizden çok daha iyisine ulaşabileceğiniz otelde, banyo, tuvalet, televizyon ve ücretsiz Wi-Fi hizmeti bulunan odalarından yararlanabilirsiniz. En güzel şekilde tatil yapmak ve sevdiklerinizle bir arada zaman geçirmek için oldukça ideal ve uygun fiyatlara sahip bir otel olduğunu söyleyebiliriz. Valiente Hotel’de kahvaltı, öğlen yemeği ve akşam yemeklerini restoranında Türk geleneklerine uygun mutfak lezzetleriyle değerlendirebilirsiniz.
Konum olarak ulaşım açısından da oldukça ideal olan Valiente Hotel, Otobüs terminaline 250 metre, Merzifon Havaalanına ise 10 dakikalık araba mesafesindedir.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Neyse bu kadar kaldık yine de olsun teşekkürler.  2.0

Osman T
Kış aylarında en sıcak oteldir. Çünkü, kalorifer sistemi olan yegane otelidir. Fakat bundan yana sorun yok tamamda hizmet konusunda yetersiz bulduk bizler. 4 arkadaş gelmiştik iş için veburayı tercih ettik verdiğimiz paraya acımadık değil açıkçası. Neyse bu kadar kaldık yine de olsun teşekkürler.
Osman T20/06/2016 10:56:05

görünüm güzel hizmet fos.  2.0

Nebi T.
İş için Merzifon’a gideceğimi öğrenince ilk işim doğal olarak kalacak yer araştırmak oldu. Tanıdık kimse bulunmadığından internet tek çaremdi. Valiente Hotel’in fotoğraflarını gördüğümde “of yaşadık” diye düşündüm doğrusu. Hemen rezervasyon yaptırdım. Girişte gayet güzel karşılandım, güler yüzlü personel oldukça yardımcı oldu. Oda ilk bakışta oldukça etkileyiciydi. Dekorasyona çok özenilmiş belli. Ama sonra odaya yerleşirken birkaç ayrıntı gözüme çarptı. Oda temizlenmemişti ve çarşaflar eski müşteriden kalanlar olmalıydı ki üzerinde hala saçlar mevcuttu. Hemen görevliyi çağırarak gösterdim gözden kaçmış olabileceğiniz söyleyerek temizleteli dedi. Ama bu da akşam saatlerini buldu. Yol yorgunu ertesi gün toplantıya gideceğim ve neredeyse 5-6 saat oyaladılar beni. Sonuçta temizlikçi geldi ama temizlik yaptı mı şüphe götürür. Ben akşam yemeğine gittim. Döndüğümde çarşaflar değişmiş ama geri kalan her şey bıraktığım gibiydi. Bir de ısıtma sistemi berbat bunu da belirtmeden geçemeyeceğim.
Nebi T.24/03/2016 01:31:07