Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Yaman Pansiyon  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Yaman Pansiyon
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Kahvaltınızı Yaman Pansiyon ayrıcalığıyla deniz ve orman manzarası karşısında doyulmaz kılabilirsiniz. Ayrıca gün batımını terastan izleyebilir ve bu anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Ölümsüzleştirdiğiniz bu anı mangal keyfi ile bütünleştirebilirsiniz. Sahile 100 metre mesafede olup çarşı merkezdedir.

Özel araçlarıyla veya İstanbul’dan Keşan’a giden otobüslerle yola çıkanlar Saros Körfezi Yayla Sahilindeki Yaman Pansiyon’a kolaylıkla ulaşabilirler. Denizi, doğayı ve ekstra huzuru yaşamak isteyenlerin tercihi olacak Yaman Pansiyon iki katlı ve her katta 7 oda olmak üzere toplamda 14 odasıyla konuklarına hizmet vermektedir. Odalarında TV, klima, internet bağlantısı, çift kişilik veya iki ayrı tek kişilik yatak,banyo,sıcak su,wc bulunmaktadır.Odalardaki balkondan Saros Körfezinin eşsiz manzarasını seyredip huzur bulabilirsiniz.Kahvaltıda tercihiniz deniz ve orman manzarasıyla güne başlamak olabilir.Eşsiz gün batımı ziyafetiyle bütünleştirebileceğiniz mangal keyfini de Yaman Pansiyon ayrıcalığıyla yaşayabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

otel tadında pansiyon  4.0

İlkdem
Hatırlatmak istiyorum sonuçta burası otel değil pansiyon çok kaliteli hizmet beklemek işletme sahiplerine ve çalışanlara haksızlık olur. Odalar geniş, ferah,bakımlı yani ilgi gösterildiği açık ve net. Klima ve buzdolabı sorunsuz çalışıyor. Pansiyon da bir balkon mevcut ve tv, kablolu yayın, wi-fi var. Sabahları terasta kahvaltı ediyorsunuz. Deniz çok yakın keyfini sürebiliyorsunuz. Çalışanlar tecrübeli ve size bir otel de kalıyormuş izlenimi veriyor.
İlkdem19/03/2016 09:47:02