Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Yıldız Saray Hotel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Yıldız Saray Hotel
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 126,00 ₺

Asos Eski Liman’da hizmet veren Yıldız Saray Hotel 8 oda aracılığı ile hizmet vermektedir. Farklılığın adını enlerde yaşatan Yıldız Saray Hotel TV odası, plaj, otopark, 24 saat boyunca açık ön büro, emanet kasa, oda servisi ve internet hizmeti vermektedir. 
En çok tercih edilenler listesinde öncülüğünü koruyan Yıldız Saray Hotel ek ücret ödemeniz dâhilinde restoran, araç kiralama, barbekü, çamaşırhane ve havaalanı servisi de sağlamaktadır. Yıldız Saray Hotel’in odaları fön makinesi, havlu, TV, uydu yayını ve banyo aracılığı ile donatılarak hazırlanmıştır.
 Yıldız Saray Hotel, Asos’un vazgeçilmez adresi olarak tanımlanmaktadır. Temiz havayı ön plana alarak huzur dolu günler geçirmenize imkân tanıyan Yıldız Saray Hotel ile sizler de tatil heyecanını ikiye katlayabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sıkıntıdan koparsınız :)  3.0

Beyza G
Eğlence açısından uygun değil. Fakat ailem ile gelirim rahat bir tatil yaparım diyorsanız işte sizlere fırsat. Temizlik konusunda sıkıntı yok. Her şey fazlasıyla güzel ama dediğim gibi eğleneyim kopayim diyorsanız sıkıntıdan koparsınız :) Yemekleri de temiz havada mükemmeldir :)
Beyza G28/05/2016 11:32:21

Huzur buldum  4.0

Ajda F
22 Haziran 2014 tarihinde kaldık Otel biraz eski gibi görünüyor. Eğer lüks bir otel arayışındaysanız bu oteli tercih etmenizi pek önermem. Fakat sade tertipli odalar da kalmak istiyorsanız bu oteli gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Temiz ve pak bir yer -. Ailem ile beraber bu otel de kaldım. İsteklerim doğrultusunda tercih ettiğim bir oteldi ve memnun da kaldım. Otelin konumundan da oldukça memnun kaldım. Açık büfede ki yemeklerin çeşidi biraz az. Otel odam liman manzarasına bakıyordu. Burada insan gerçekten huzur buluyor.
Ajda F06/02/2016 22:30:04