Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Yüksekdağ Apart Otel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Yüksekdağ Apart Otel
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

.Tatilde denizi ve doğayı iç içe yaşamak isteyenlerin tercihi olacak Yüksekdağ Apart Otel denize 400 metre yürüyüş mesafesinde Erikli Saros mevkiinde yer almaktadır. 12 apart odası, 6 adet stüdyo dairesiyle ev konforunda bir tatil imkanı sunan Yüksekdağ Apart Otel’in odalarında 24 saat sıcak su, TV, internet hizmeti, klima, duş ve 24 saat sıcak su hizmeti bulunmaktadır. 
Saros Körfez manzaralı balkonlarında gün doğuşu ve gün batımı keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Denize yürüyüş mesafesinde ki Yüksekdağ Apart Otel’ de denizin, güneşin ve doğanın tadını keyfinizce çıkarabilirsiniz. Saros körfezine yakınlığı sebebiyle deniz ürünleri restaurantları ve farklı yiyecek içecek seçeneklerine ulaşımı kolay olan Yüksekdağ Apart Otel konuklarına rahat ve huzurlu bir tatil olanağını birlikte sunuyor

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

ulaşamıyoruz  3.0

şehri öztürk
ulaşamıoruz
şehri öztürk03/06/2017 18:02:27

İnat etmenin zaferi  3.0

Emine E.
Deniz yakın, yer güzel ama başta sorun yaşadım. online olarak bilgi almak için çok direndim verdim ve inat ettiğim için de telefonla aramak istemedim.Huyum kurusun yapacağım pek bir şey yok. Belli bir mücadele ile sonun da yetkili biri bana ulaşmayı başardı. Aslın da soracaklarım basit, denize mesafesi, odaların büyüklüğü, tam pansiyon mu? yarım pansiyon mu? Zafer benimdi ve doğal olarak fethettiğim bir yere tatile gidilmez mi? Tabi ki gittim. denize yakın dediler evet doğru, odalar orta ve iyi temizlikte sorun yok. Başarılı bir tatil oldu. Personel hakkını helal etsin çok eziyet ettim.
Emine E.19/03/2016 10:35:16