Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Adanava Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Adanava Otel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 78,00 ₺

Şehrin tanınmış simaları arasında bulunan Sadık Kaya tarafından 2010 yılında projesi onaylanarak 2012 yılında hizmete açılan Adanava Otel yeni olmasının avantajını her köşesinde hissettiriyor. Oldukça modern bir konsepti benimseyen 4 yıldız kategorisindeki tesiste 57’si standart, 2’si romantik suit ve 1 tanesi de engelli dostu olmak üzere 60 oda bulunuyor.
Adanava Otel bünyesinde 350 kişilik balo ve düğün salonu da bulunuyor. Ayrıca 100 kişilik toplantı, 600 kişilik seminer ve 20 kişilik VİP salonu da bulunan tesis özel etkinlikler için de sıklıkla tercih ediliyor. Evinizdeki rahatlığı, ekstra konfor, teknolojik olanak ve günün her saati hizmetinizde olacak bir ön büro hizmeti ile perçinleyen ve bu sayede unutulmaz bir Adana seyahatini garantileyen otelin şehir merkezine sadece 5 km uzaklıkta olduğunu da ekleyelim. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

2 gece harika bir konaklama yaşadım burada. Teşekkürler.  4.0

Mustafa Erdem
Her şeyiyle muhteşem bir otel. Kahvaltı zengin seçenekli ve kaliteli ürünlerle dolu, odalar yeni ve tertemiz, hijyenik, personel güler yüzlü 10 numara. 2 gece harika bir konaklama yaşadım burada. Teşekkürler.
Mustafa Erdem11/06/2016 07:45:33

mükemmel bir düğün   4.0

Tuğba P.
Düğünümüzün yapıldığı bu oteldeiki gecede konakladık eşimle birlikte. Hem organizasyonlarından hem suit odalarından memnun kaldığımızı belirtmek isterim. Balayı gibi iki gece geçirmiştik düğünden sonra . Odalar apayrı güzellikteydi , dekorasyon, ambiyans, temizlik çok güzeldi. Önemsediğimi hissetmiştim gerek oda servisleri zamanlaması olsun gerekseekstra hizmetleri olsun çok memnun kalmıştık. Kesinlikle hem düğün organizasyonu için hemde konaklamak için tavsiye ediyorum.
Tuğba P.20/03/2016 17:18:59