Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Adana HiltonSA  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Adana HiltonSA
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 144,00 ₺

Adana’da yüzde yüz müşteri memnuniyeti alan çok özel bir tesis olan Adana HiltonSA, ünlü otel zinciri ile ülkemizin değerli ismi Sabancı ortaklığının bir eseridir. Havalimanına araba ile sadece 5 dakikalık bir mesafede bulunan otelin şehri ve Seyhan nehri gibi muhteşem manzaralara açılan odalarında özel çalışma alanı bulunduğunu da hatırlatalım. Bu amaç ile düzenlenen çalışma masası, ergonomik koltuklar ve hızlı internet bağlantısı gibi detaylar otelin iş dünyası için de çok önemli olduğunu gösteriyor. 
Adana HiltonSA sadece çalışma ortamı değil eğlenme ve dinlenme adına da iddialı mekanlar sunuyor. İki adet yüzme havuzu bulunan tesiste ayrıca aerobik salonu, tenis kortu, masaj salonları, Türk hamamı da bulunmaktadır. Çocuklar için de birçok eğlenceli aktivite alanı bulunan tesis şehrin merkezinde lüks ve ihtişamı bulabileceğiniz çok özel adres olarak ilk sıralardaki yerini daima korumayı başarıyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Muhteşem atmosfer, rahatlık ve huzur  5.0

Ekim D
Çalışanlar çok güler yüzlü, saygılı ve içtenler idi. Otel her yönü ile beni evimde hissettirdi. Havuzları harika hem temiz hemde serin. Havuzdan sonra hamam sefası bir ayrı oldu zaten. Misafirlerimi burada en güzel şekilde ağırladım ve çok beğendiler. Çalışan arkadaşlar bu konuda bana çok yardımcı oldular teşekkür ederim hepsine.
Ekim D11/06/2016 08:24:28

Rahat , rahat bir tatil  4.0

Perihan G.
Odalar gerçekten rahat ve konforlu, geniş pencerelere sahip, banyolar fazlasıyla temiz ve ihtiyaçlara göre donatılmış.Tam eğlencelik bir otel , önce yüzme sonra masajla rahat bir dinlenti.Üzerine akşam müthiş bir ziyafet , üzerine rahat bir uyku . Çok güzel 2 gün geçirdik, Adana yıda gezdik , güzel bir şekilde de ağırlandık.Giderseniz tavsiye kesinlikle ediyorum.
Perihan G.21/03/2016 20:24:12