Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Şenbayrak Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Şenbayrak Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 113,00 ₺


Rengarenk dekorasyonu, modern binası ve kaliteli mobilyalar ile döşenmiş odaları ile Şenbayrak Otel Adana’nın en ünlü konaklama tesislerinin başında geliyor. 2 tane king suit, 9 tane suit, 1 tane engelli odası, 11 tane özel konseptli ve 116 standart olmak üzere toplam 139 odası bulunan oteldeki tüm odalarda özel olarak bulunan geniş banyo, camlı duvar ile mekandan ayrılarak tesisin genel dekoruna uygun özel bir tasarım elde edilmiş. 20 m2 ile 125 m2 arasında değişen tüm odalarında eski Adana resimlerinin kullanıldığı tesiste konaklayanlar Adana anılarına çok uygun bir adreste başladıklarını anlayacaklardır. 
Tüm odalarında geniş bantlı internet ağı bulunan, Bebekli Kiliseye yürüme mesafesinde yer alan Şenbayrak Otel Seyhan ilçesinde bulunuyor. Merkezi bir konumda olan tesisin bu avantajı onu toplantı ve davetlerin de aranılan ismi haline getiriyor. Bu amaç için kullanılabilecek farklı büyüklüklerde 4 adet salonu bulunan tesiste ayrıca açık büfe kahvaltı ve alakart servisinin sunulduğu bir de restoran bulunuyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bir bayan olarak burası çok güvenli bizler için.  4.0

Burcu As
İş ziyareti dolayısıyla üç gün Adana'da bulunmam gerekiyordu. Bu oteli seçerek doğru bir karar vermişim. Konum olarak gayet iyi. Ayrıca personel sıcak ve hizmetkar insanlar. Tam bir aile sıcaklığı var burada. Aynı zamanda çok şakacı insanlar. Bayıldım gerçekten. Bir bayan olarak burası çok güvenli bizler için.
Burcu As11/06/2016 07:47:04

Güzel vakitgeçirmek   4.0

Ercan G.
Biraz kafa dinlemek ve akrabaları ziyaret etmek için gitmiştim Adana ya . Akraba ziyaretinden önce birkaç gün kafa dinlemek istiyordum . Tavsiye üzerine gitmiştim Şenbayrak Hotel e memnundum kalmıştım.Dış cephesi kadar odaları da güzeldi özenle dekore edilmiş rahat ve temizdi . Açık büfe kahvaltısında Adana ya özel lezzetler de bulunuyordu, yemekleri de gayet lezzetliydi . Personel tarafından hoş tutulmuştum, hoş bir karşılama ve güleryüzlü olmalarıda moral bulduruyor dünya bana . İki gün boyunca güzel vakit geçirmiştim, tavsiye ediyorum.
Ercan G.20/03/2016 17:35:10