Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Çamkar Otel Sarıkamış  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Çamkar Otel Sarıkamış
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 180,00 ₺

Çamkar Otel Sarıkamış, tek bina üzerine kurulmuş; lobby, oyun salonu, sauna, mini club, butik ve çok amaçlı toplantı salonunun bulunduğu zemin kat; restaurant ve a la carte restaurant ile bir kısım odalar yer alır. Birinci kat ve 3 oda katı olmak üzere toplam 4 kattan oluşan özgün bir mimariye sahiptir. Birbirinden güzel manzaralara sahip toplam 55 oda mevcuttur. 10 Oda da balkon mevcuttur. Çamkar Otel Sarıkamış Suit odaları bir yatak odası ve bir oturma odasından oluşmaktadır. 
Kars Platosu içinde uzanan Sarıkamış – Kars yolu, engebesiz ve çift yoldur. Erzurum Havaalanı ise Sarıkamış Kayak Merkezine 140 km dir. İstanbul ve Ankara’dan, Uludağ ve Kartalkaya Kayak Merkezlerine 4 – 5 saatte ulaşılabilirken, Sarıkamış’a 3 saatte ulaşma imkânınız vardır. Çamkar Otel Sarıkamış’a ait bazı bilgiler; Kars Sarıkamış Bayraktepe Mevkii’nde yer alan 1500 m² alan üzerinde kurulu tesisimiz Kars Havaalanına 45 km, Sarıkamış merkeze 3 km uzaklıkta olup kayak pistlerine sıfır konumdadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Et yemeklerini yiyin  5.0

Asuman E
Otel çok yeterli. Her şey var ve yerinde. Çok kapsamlı değil, çok etkileyici döşenmemiş ama dağ oteli işini gayet güzel görüyor. Restoranından çıkan yemeklerin lezzetini Batı otellerinde hiç göremedim. Dedikleri kadar var özellikle buralarda et yemeklerini yemenizi tavsiye ederim.
Asuman E08/06/2016 11:47:51

Eğlence ve kafa dinleme yeri harika  5.0

Nuri Ertuğrul
Çamkar Otel Sarıkamış tatil için çok harika tercih olur.Manzarası ve çevresi öyle böyle güzellikte değil.Ben biraz şanslıydım galiba otelde ki diğer müşterilerle kanka olmuştuk.Kartopu oynamalar beraber yürümeler değişilmez eğlence benim için.Çalışanlar zaten aile gibi bize katıldılar her alanda.Hizmet harika.Yer aramanıza gerek yok burası tam eğlence ve kafa dinleme yeri.
Nuri Ertuğrul19/03/2016 10:13:16