Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Çavuşoğlu Plevne Otel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Çavuşoğlu Plevne Otel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 60,00 ₺

Sahip olduğu profesyonel ekibi ile müşteri memnuniyetinin her geçen gün artmasına kaynaklık eden Çavuşoğlu Plevne Hotel Tokat merkezinde bulunmaktadır. Tokat Havaalanına yaklaşık olarak 20 KM uzaklıkta bulunan Çavuşoğlu Plevne Hotel beklentilerin çok daha fazlasını vermek adına müşteri memnuniyetini hedef almaktadır.

Sahip olduğu fiyat planlamaları ile müşteri bütçesine uygunluk gösterecek fiyat aralığı ile hizmet veren Çavuşoğlu Plevne Hotel Otogar2 ise 2 KM uzaklıkta bulunmaktadır. Eşsiz manzarası ve birinci sınıf kaliteye sahip restoranı ile ön plana çıkan Çavuşoğlu Plevne Hotel aracılığı ile sizlerde kusursuz tatil planlaması ile rüya gibi bir gerçeğe imza atabilirisiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Temizliği güzel  4.0

Sertaç F.
Çavuşoğlu Plevne Otel, Güler yüzlü personeli ile kaliteli bir otel. Şans eseri buldum bu oteli 2 kişi konakladık. Sabah kahvaltısı ben beğendim ama arkadaşım pek memnun kalmadı. Otelin temizliğin de ikimiz de en fikir olduk. odaları ve banyo temizdi. Sevecen kat görevlileri gün içersin de mutlaka temizlik yapıyorlar. Severek kaldık ama tekrar yolumuz düşer mi zor teşekkür ederiz.
Sertaç F.25/03/2016 11:45:52