Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Grand Ballıca Hotel  Otel Puanı : 1 1 kişi yorum yapmış.

Grand Ballıca Hotel
%20 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 84,00 ₺

Sahip olduğu misyonu ile her geçen gün farklılık yaratan Garnd Ballıca Hotel aracılığı ile sizlerde rüyalarınızı gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Marjinal formu ile tüm dikkatleri üzerine toplamayı başaran Garnd Ballıca Hotel iç ve dış mekân kapasitesi ile kusursuz planlamanın ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir. Hizmet kapsamı açısından bir numaralı konaklama yerleri arasında öncülüğünü koruyan Grand Ballıca Hotel faaliyete geçtiği günden beri gelişen teknoloji ile beraberinde farklılık yaratmaya devam etmektedir.

Garnd Ballıc Hotel içerisinde otopark, ücretsiz uyandırma servisi, TV odası, ücretsiz gazete, jeneratör ve Internet yer akmaktadır. Sizler de kaliteli hizmet anlayışı ile birinci sınıf tatil planlamasının keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Çok vasat  1.0

Ömer Sazlı
2 gün zor dayandım bu otelde. kesinlikle otel havası yok otel saten yol üstün de ses yalıtımı adına hiç bir şey yok sesten uyuyamadım. Açık büfe yok fiks menü hakim otele. Havuzu vasat yeterince büyük ve temiz değil. Odalar ve yataklar temizliği bana güven vermedi. Çalışanları durumu idare etmeye çalışıyorlar saten bir onlara üzüldüm kötü işletmenin kusurlarını kapatmaya oraş veriyorlar. Memnun kalmadı tercih etmiyorum.
Ömer Sazlı25/03/2016 11:24:17