Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Çavuşoğlu Tower Hotel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Çavuşoğlu Tower Hotel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 80,00 ₺

Adı ve tarzı ile farklılık yaratan Çavuşoğlu Tower Hotel sahip olduğu misyonunu geliştirmek adına her geçen gün büyük adımlar atmaktadır. Birinci sınıf kaliteye sahip hizmet anlayışı ile Tokat ilinin önde gelen otelleri arasında öncüğünü koruyan Çavuşoğlu Tower Hotel, Tokat Otobüs Terminaline yaklaşık olarak 2 KM mesafede yer almaktadır.

Klimalı odalara ev sahipliği yapan Çavuşoğlu Tower Hotel, LCD TV ,minibar, ücretsiz Wİ-Fİ hizmeti sunmaktadır. Spa, Türk Hamamı ve fitness salonu ile beklentilerin çok daha fazlasını veren Çavuşoğlu Tower Hotel aynı zamanda ek ücret karşılığında havaalanı servisi ile de farklılık yaratmaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Ablam sınava ben tatile  4.0

Polat N.
Ablamın sınavı için ailecek Tokat a gitmemiz gerekti. daha önce hiç gitmemiştik ilk olarak otel aramaya başladık merkez de bu otele denk geldik. Sıkı bir pazarlıktan sonra yerleşmeye karar verdik. Hotel için de büyük ekran tv, minibar ve ücretsiz wi fi olması benim için çok iyi oldu sonuçta ben sınava girmiyecektim. Yoksa eğlenmenin yollarını arayacaktım. Oteltemiz yorgan,çarşaf,yatak da leke yoktu ve güzelde kokuyordu.
Polat N.25/03/2016 11:52:05