Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ege Mavisi Assos  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Ege Mavisi Assos
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Eşsiz mimarisi ile yeni ve eski çizgileri bir arada barındıran bir ayrıcalıkla, Çanakkale Assos Behramkale mevkiinde misafirlerine konaklamada elde etmek istediklerinden çok daha fazlasını sunan Ege Mavisi Tavla, satranç ve iskambil oyunları adına en sevdiğiniz oyunları oynama fırsatını değerlendirebileceğiniz Ege Mavisi Assos, Assos merkezine 12 KM. Çanakkale şehir merkezine 97 KM. Balıkesir Edremit Körfez Havaalanına 60 KM. mesafede yer almaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Aşıklar şehri  4.0

Nurten K
Sakin kafayla tatil yapacam derseniz burası sizler için oldukça uygun bir yer. Akşamları özellikle asla ses duymayacaksınız. Odaları oldukça temiz ve manzarası çok otantik. Aşıklar şehrinde en güzel aşkı yaşamak burada mümkün.
Nurten K01/06/2016 13:02:39

Şehirden Uzak Harikaydı  4.0

Can F.
Tatil deyince herkesin aklına deniz, kum ve güneş geliyor. Fakat ben bu şekilde düşünmüyorum. Yaşadığım şehrin kalabalığından uzak olan, yine kalabalık olmayan, sakin ve tarihi alanlar beni daha çok kendine çekiyor. Ege Mavisi Assos, tesadüfen gittiğim bir yer oldu. Fakat hayallerimdeki tatili yaşama fırsatını Ege Mavisi ile yaşadım. Şehir merkezlerinden uzk, köy ortamı gibi bir bölge içerisinde bulunan Ege Mavisi, benim yeni mekanım oldu.
Can F.04/03/2016 11:25:43