Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ada Konaklama  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Ada Konaklama
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 90,00 ₺

Apart Otel kapsamında en iyisini sunmak adına silere harika odalar sunan Ada Konaklama son derece güvenilir bir mekan ve ilgili personel anlayışı ile sizlerin memnuniyeti dahilinde çalışmalarına devam ediyor. Toplam 8 dairemizle odalarımızda çay kahve makinemizden buzdolabına, banyodan televizyona, uydu yayınından kasa ve ocağa kadar tüm hizmetlerimiz siz değerli konuklarımızın hizmetindedir. 
 Beylikdüzü’ndeki Ada Konaklama merkezimiz İstanbul daki konumu ile de önemli noktalara ulaşım yerleri ve uzaklıkları bakımından da oldukça kolay bir noktadadır. Apart Otel kiralama konusunda yılların deneyimi ile profesyonel bir misyon edinen konağımıza sileri de bekleriz.   

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Personel biraz kaba  3.0

Kurtuluş İ
Tek beğendiğim yönü odalar mutluluk rengi beyazla kaplı. Ama çalışan arkadaşlar biraz daha ince davranırsa daha iyi olacak. Temizlik konusunda hakkınızı yiyemem oldukça güzel. Odalarınızda ev rahatlığında özellikle yataklarınız çok iyi. Başkada bir sıkıntı yok zaten.
Kurtuluş İ02/06/2016 08:49:28

çok rahat ettik.  5.0

İrfan B.
Annemin yıllardır isteğidir İstanbul’daki camileri ve türbeleri görmek. Bu yıl kısmet oldu; eşimi, annemi ve çocukları alıp yaz iznimde 10 günlüğüne gittik nihayet. Kalabalıkla ve çocuklarla otelde kalma fikri bize pek sıcak gelmediğinden apart daire kiralamaya karar verdik. Ada Konaklama’yı internet sayfasındaki resimlerine bakarak seçtik. Gerçekten temizliği ve tam bir ev formatında donatılmış olması sayesinde çok rahat bir konaklama yaşadık. İhtiyaç duyduğumuz her şey elimizin altındaydı ve oldukça zevkli döşenmişti. 2-3 günün sonunda o kadar benimsedik ki sanki kendi evimiz. Hem dışarıda yemeğe de para harcamamış olduk. Yoksa eve nasıl dönerdik bilmiyorum.
İrfan B.04/03/2016 00:01:24