Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

İksir Hanım Konağı  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

İksir Hanım Konağı
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 87,00 ₺

3 yıldızlı tesis hizmeti ile Kastamonu Daday’da konuklarını ağırlayan İksir Hanım Konağı, mükemmel bir Karadeniz havasını yaşamanızı sağlıyor. En güzel ayrıcalıklı hizmet seçeneklerine sahip olan konak, kahvaltılarında zengin çeşitli açık büfe hizmetleriyle siz değerli misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Dilediğiniz zaman ailece tatile çıkabileceğiniz Kastamonu’da misafirlik adına tercih edebileceğiniz konaklardan biri olarak ilk anda bile kendine hayran bırakacak yapıya sahip olan İksir Hanım Konağında, gökyüzünü izlemek için çatı arasını tercih edebilirsiniz.

En güzel hizmetleriyle müşteri memnuniyetini elden bırakmadan çalışmalarına devam eden İksir Hanım Konağında İksir hanım civarında bisiklet kiralama, ATV’ye binme imkanlarını da siz değerli misafirlerine sunmaktadır. Ormanlık kasabada hizmet veren Daday yakınlarındaki İksir Hanım Konağı, sahil kasabası İnebolu'ya 85 km mesafede yer almaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

5 günlük kafa dinlemek için yetti bizlere.   4.0

Eşref H
Özenle düzenlenmiş muhteşem bir butik otel.. Samimiyet ve tecrübe ile iç içe yönetiliyor. Özel günler için çok hoş bir sürpriz. Her şey çok mükemmel düşünülerek ayarlanmış ve memnun olarak kaldık. 5 günlük kafa dinlemek için yetti bizlere.
Eşref H20/06/2016 11:22:25

at çiftliği iyi fikir.  3.0

Fikret U.
Geçen ilkbaharda oradaydık, konakta kaldık. Yapıya uygun şekilde döşenmesi hoş olmuştu. Yanımızda 5 yaşındaki kızımız da vardı. Bu nedenle at çiftliğinden çıkamadık desem yeridir herhalde. Yeşil alanları ile nefes aldıran bir yer. Personel de gayet kibar ve hoşsohbet. Konuk ağırlama konusunda eksik yanlarını görmedim. Ailece baş başa kalınabilecek ve kaliteli zaman geçirilebilecek bir otel. Başarısının devamını diliyorum.
Fikret U.24/03/2016 02:27:27