Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Suhan Cappadocia Hotel & Spa  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Suhan Cappadocia Hotel & Spa
%74 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 280,00 ₺

Geniş alan üzerine kurulu olan ve tatil günlerinin en keyifli olması adına en ince ayrıntılara varıncaya kadar düşünülen Suhan Cappadocia Hotel & Spa, Kapadokya, Avanos beldesinde siz değerli misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyor. Otelin olanaklarını incelediğinizde de bir tatilde olması gerekenlerden çok daha fazlasına yer verildiğini göreceksiniz. Otelin kendine ait yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, spor tesisi, fitness, spa havuzu gibi olanakları bulunmaktadır. Konforuna düşkün olanlara hizmet sunan Suhan Cappadocia Hotel & Spa, 5 yıldızlı tesis hizmetleriyle en iyi şekilde Kapadokya tatil günlerinizi değerlendirmenizi sağlamaktadır. Maksimum 2+1 odalarında aradığınızdan daha fazlasını bulabileceğiniz tesisin toplamda, 441 adet odası bulunmaktadır. Her odaya özel; banyo, düz ekran televizyon, makyaj aynası, minibar, saç kurutma makinesi ve tesisin tüm alanlarında kullanabileceğiniz ücretsiz Wi-Fi bağlantısı bulunmaktadır. Keyifli zamanlarınıza ortak olacak yapılanmasıyla tatilden daha fazlasını yakalayabileceğiniz Suhan Cappadocia Hotel & Spa, Nevşehir'e 20 km, Ürgüp'e 15 km ve Kayseri şehrine 65 km mesafeden siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.
Kaliteli bir tatil, Avanos günlerinde en ayrıcalıklı konaklama hizmetleri ve daha fazlasını yakalamak isteyenlerin tercihi Suhan Cappadocia Hotel & Spa, Nevşehir Hava alanı'na 35 km, Kayseri Hava alanına 80 km. uzaklıktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Çok kötü   1.0

Eala
Otel çok kötüydü odalar pis yemekler kötüydü. Elemanlar ilgisiz ve ters davranıyorlardı
Eala 06/06/2022 14:39:45

Bence bölgede değil şehirde tek ve sorunsuz olan 1 numara otel burası.   5.0

Devran Atakan
İş nedeniyle 7 gece konakladığımız bir otel oldu, açıkçası tereddütle seçmiştik ama şimdi şunu kesinlikle söyleyebilirim ki Nevşehir de tercih etmeniz gereken bir otel, beklentilerin çok üstünde ve özellikle çalışanlar 5 yıldızı çoktan hak ediyor. Bence bölgede değil şehirde tek ve sorunsuz olan 1 numara otel burası.
Devran Atakan12/06/2016 09:32:26

Çok fazla tercih ediliyor.  5.0

İkra D.
Nevşehir'in en güzel oteli diyorum başka da otel tanımıyorum. Bütün oteller mimari yapıyı bozmamışken Suhan Cappadocia Hotel & Spa alışılagelmiş durumun dışına çıkarak mükemmel bir ortam hazırlamıştı. Çok fazla tercih edilen bir otel olduğu için fiyat konusunda biraz indirim yapmaları gerekiyor.
İkra D.20/03/2016 15:42:12