Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

A'jia Hotel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

A'jia Hotel
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 548,00 ₺

A'jia Hotel, 1800 lerden kalma binası modernize edilerek turizm sektörüne kazandırılmış bir Osmanlı dönemi yalısıdır. 5'i özel balkonlu 10 deluxe oda ve 3'ü asma katlı 6 deluxe toplam 16 odasıyla Boğaz'ın nefes kesen manzarasına karşı konaklamanın lüksünü yaşatıyor. Evcil hayvan kabul edilmemektedir. Bünyesindeki A'jia Restaurant, American Academy of Hospital Services tarafından verilen  "Five Star Diamond" ödülüne sahiptir. A'jia Hotel yaz aylarında 350 kişilik, kış aylarında ise 120 kişilik yemekli davetlere ev sahipliği yapmaktadır. Havaalanı transferi de mevcuttur.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tercih edilebilir  4.0

Azra N
4 Temmuz 2015 tarihinde burada 5 gün boyunca eşim ile beraber kalmıştık. Sadece buraya manzarası için bile gelinebilir bence. Manzarası görülmeye değer güzellikte, tek kelime ile muhteşemdi. Manzara eşliğinde şarap içmenizi öneririm, insan burada huzur bulmayı öğreniyor. Akşam yemekleri bir harika, hepsinin tadı damağımda.Eşim de ben de buradan çok memnun kaldık, her şeymükemmeldi.Çalışanlar da benden geçer not almayı başardı, fiyat aralığı pahalı ama hizmet oldukça başarılı.
Azra N27/06/2016 02:10:40

1 aylık ev kirasına kalınmaz  2.0

Suat G
Patronla iş amaçlı kaldık fakat patrona kızdım yani bu fiyatlara kalınmaz diye. Gerçi paraya ihtiyacı yok ama bu fiyatlara yazık günah gerçekten. Ne olursa olsun 1 aylık ev kirası gecelik hiç bir yere verilmez. Tamam temizdi ve hizmeti de oldukça iyidi ama yinede değmez diyorum.
Suat G02/06/2016 09:25:07