Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ayata Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Ayata Otel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 100,00 ₺

Ayata Hotel, Marmara denizindeki Avşa Adası'nda yer almaktadır. Açık renk mobilyalarla dekore edilmiş odalarında, klima, banyo, balkon, kasa ve wi-fi erişimi bulunmaktadır. Denize sadece bir kaç dakika mesafededir. Yarım pansiyon konseptinde rezervasyon almaktadır. Kahvaltı ve akşam yemekleri açık büfe olarak, otelin ortak salonunda servis edilmektedir. Alışveriş ve limana yakın mesafede olan Ayata Otel, misafirlerine özel indirimler sunmaktadır. Anlaşmalı olduğu koylarda bu indirimlerden faydalanabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tercih edilebilir  4.0

Şener N
Kayseri’ye ilk gelişimdi ve tercihimi bu tesisten yana kullanmıştım. Otel yorumlarına bakarken tesadüfen bulduğum yerlerden biri burası. Gelsem mi gelmesem mi derken kendimi otelde buldum. Ama geldiğime asla pişman olmadığım bir tesis oldu burası. Çalışanların hepsi arkadaşım oldu, sıcak kanlı ve samimi insanlar. Burada kalmak memnun edici, herkese tavsiye ederim. Bence Balıkesir bölgesinde gönül rahatlığı ile tercih edilebilecek bir yer burası.
Şener N27/06/2016 07:38:53

Tam bir aile sıcaklığı var burada.Kalben tavsiye ediyorum.  5.0

Şenay Erdem N
Konumu ada da olmasından dolayı harika yerde.Kafa dinlemek için karım ve 2 çocuğumla buradan daha iyi bir yer bulamazdım.Çocuklarımla otel çalışanları 1 hafta o kadar mükemmel zaman geçirdiler ki çocuklarım olsun çalışan arkadaşlar olsun ayrılırken üzüldüler.Tam bir aile sıcaklığı var burada.Kalben tavsiye ediyorum.
Şenay Erdem N25/03/2016 14:52:19