Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Azka Otel Bodrum  Otel Puanı : 1 0 kişi yorum yapmış.

Azka Otel Bodrum
%0 0 misafir değerlendirdiFiyatı : 144,00 ₺

Ege'nin incisi olan Bodrum'un Bardakçı koyu içerisinde yer alan Azka Otel Bodrum,">Bodrum, görkemi ve ihtişamı ile misafirlerini ağırlıyor.

Denize sıfır konumda bulunan otel, şehir merkezine yalnızca 1.5 km uzaklıkta yer alan Bodrum Yarımadası'nın en seçkin otelleri arasında yer alıyor. Doğanın güzelliklerine dokunulmadan inşa edilen Azka Otel Bodrum, 1991 senesinden günümüze kadar gelen süreçte 4 mevsim 12 ay boyunca misafirlerine hizmet veriyor. Bu otelin olağanüstü sahili, 1 tane kapalı havuzu, tatlı su dolu 2 tane açık ve 2 tane de çocuk havuzu bulunuyor.

Azka Otel Bodrum içerisinde ödemelerde, visa, euro kredi kartları, master ve tüm mevcut para birimleri geçerlidir. Kıyı boyunca uzanan beyaz evleri, Bodrum kalesi, kümbetler, denize inen dar tarihi sokaklar, şöhreti ile adından söz ettiren yatlar ve tersaneleri ile yarımadada kurulu olan yörede bulunan otel, merkezi konumdadır. Misafirlerinin yaz - kış tüm ihtiyaçlarını karşılayan otel, yeşilliklerin ve maviliğin arasında bir cennettir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Henüz bu otele yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun...