Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Bey Hotel Konya  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Bey Hotel Konya
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 45,00 ₺

Konya'nın merkezinde bulunan Bey Hotel, şehrin pek çok turistik yerine kolay ulaşım imkânı sunmaktadır. Konforlu bir konaklama için, ses yalıtımlı odalarda klima ve ücretsiz Wi-Fi erişimi sunulmaktadır. Tüm odalarda kablo ve uydu kanallı LCD TV yer almaktadır. Bey Hotel 30 standart ve 4 süite oda olmak üzere toplam 105 yatak kapasitemizle evinizin rahatlığını ve iş dünyasının ihtiyaçlarını karşılayacak tüm teknik ekipmanları bir arada bulacaksınız. 
Bey Hotel Sırçalı Medrese Mezar Anıtları müzesi ve Mevlana Kültür Merkezi, Hotel Bey’e sadece 1 km uzaklıktadır.  İsteyenler ayrıca 1,8 km mesafedeki Arkeoloji Müzesini ziyaret edebilirler. Konya havaalanı otele 16 km uzaklıktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

kaliteli ve özel  5.0

Asım F.
Odaların dekorasyonu çok ilginç ve etkileyici. Görülmeye değer bir otel. Çarşafları,tertemiz ve guzel kokuyor. Yeni yıkanıp değiştirildiği belli oluyor. Yatağın konforu sanki yattığınızzaman yatağın içine gömülü kalıyorsunuz. Burada kendinizi çok özel hissedeceğiniz konaklama sizi bekliyor. Bende otelcenneti sitesi aracılığı ile bilgilendirmek istedim. İyi tatiller.
Asım F.18/03/2016 22:17:56