Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Carpediem Suite  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Carpediem Suite
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 100,00 ₺

İstanbul da Tüyap fuar ve Kongre merkezine 2 km mesafedeki konaklama merkezimizde ihtiyacınız olan rahatlığı, hizmeti ve konforu alabileceğiniz, tüm iş ve tatil gezilerinizde müdavimimiz olacağınız Carpediem Suite otelimizde kalacağınız her bir gün için sizlere harika olanakları garanti ediyoruz. Havaalanına 20, Florya ya 15 km mesafedeki otelimizdeki 24 saat resepsiyon ve oda servisimiz de silerim hizmetindedir.
 Carpediem Suite odalarında banyodan klimaya, fön makinesinden havluya, ocaktan TV yayınına ve internete kadar tüm olanaklar siz değerli konuklarını bekliyor. Konumu itibari ile önemli noktalara olan yakınlığı da sizlerin kolay ulaşıma kavuşmasını sağlayacak. Erken rezervasyon ve diğer hizmetlerimizin detayları için bizi mutlaka arayın.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Yeterli işte   4.0

Günay S
Temizlik olsun ve ses olmasın benim için yeterlidir. Zaten şehir oteli başka ne beklenir ki dimi ama. Tatil olsa da incelesem zaten iş için gelmişim buraya. Başımızı sokacak bir yer bulduk mu tamamdır. Burasıda bana fazlasıyla yetti de arttı bile. 2 gece kaldım burada.
Günay S02/06/2016 08:52:17

bir Beylikdüzü klasiği.  3.0

Kerem U.
Beylikdüzü’nde bu formatta hizmet sunan birçok tesiste konaklama olanağı buldum. İtiraf etmeliyim ki büyük çoğunluğu hizmet açısından birbirine yakın düzeyde ve oldukça kaliteli yerler. Tabi arada istisnalar da mevcut. Carpadiem Suite’de bunlardan biri. Gerek süitlerinin temizliği, dekorasyonu ve ayrıntıları gerekse personelin ve sağladıkları hizmetin kalitesi açısından oldukça elit bir tesis. İş seyahatleriniz dışında ailece geçireceğiniz tatiller içinde yeterli olabilecek kadar kapsamlı odaları var. Dediğim gibi Beylikdüzü fuar alanından dolayı bu tarz işletmelerin oldukça sık rastlandığı bir semt.
Kerem U.04/03/2016 11:55:34