Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Çeşme Troy Boutique Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Çeşme Troy Boutique Hotel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 72,00 ₺

Ege kıyılarında beklediğinizden daha güzel bir tatil, aradığınızdan daha fazla konfor elde etmek için tercih edebileceğiniz Çeşme Troy Boutique Hotel, Ayasaranda koyunda siz değerli misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. En güzel çalışma seçenekleri, mükemmel konfor ve eşsiz hizmetleriyle aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz mekan, Butik otel işletmeciliği olarak sizlere daha fazlasını sunmaktadır. Konfor, rahatlık, deniz, kum ve güneşin eşsiz eğlencelerine yakınlığı ile daha güzel zaman geçirmenin keyfine varabilirsiniz. Sakızlı koyu manzarasına sahip doğu odalarında, eşsiz bir manzara ile istediğinizden çok daha iyisini elde edeceksiniz. Kahvaltı, öğlen ve akşam yemeklerini değerlendirebileceğiniz restoranı ile keyifli zamanlar geçirmenin tadını yakalayabileceğiniz Çeşme Troy Boutique Hotel, tüm farklı yönleriyle sizlere daha fazlasını sunmaya devam ediyor.
Mükemmel hizmet, konaklamada daha fazla ayrıcalık ve en iyi hizmetlere sahip olan Çeşme Troy Boutique Hotel, bu yaz sezonunda da sizleri misafirliğine davet ediyor. …

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Süperdi   5.0

Ahmet Y
3 gece konaklama yaptığımız bu otelden çok memnun kaldık. Odaların dekoru ve özellikle temizliği muhteşemdi. Aynı zamanda havuzu harikaydı. Hem genişti hemde çok temiz ve maviydi. Çocuklarımla harika bir tatil yaptık burada. Yemekler konusunda tam benim damak zevkime uygunları çıkıyordu. Akşamları havuz başında yediğimiz yemekler hala damağımda duruyor. Süperdi.
Ahmet Y16/06/2016 08:36:52

kaldığımız 2 gün boyunca gördüğümüz ilgi bizleri çok mutlu etti  4.0

Suat Ankaralı
Bizler beğenerek kaldık ve hiç bir sorun çıkmadı.Odaları çok temiz ve bakımlıydı lakin sadece lavabo biraz pisti.Onuda söyleyince hemen gereğini yaptı arkadaşlar sağolsunlar. 2 gece kaldık çünkü zamanımız yoktu sonuçta firma iş için göndermişti bizi.Ama kaldığımız 2 gün boyunca gördüğümüz ilgi bizleri çok mutlu etti ve bunu yapan arkadaşlara çok teşekkür ederiz.
Suat Ankaralı28/03/2016 08:01:14