Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Cetin Pension  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Cetin Pension
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 50,00 ₺

Keyifli zamanlarınıza ortak olacak bir mekanda tatil yapmak istediğinizde Fethiye, Kemer beldesini tercihleriniz arasına alabilirsiniz. Hizmet kalitesiyle bütünleşen beldede, konaklamanızda en iyi seçenekleri sizlere sunan Cetin Pension, dilediğiniz gibi zaman geçirmeniz için tasarlanmış bir konaklama mekanıdır. Ayrıcalıklı hizmet koşulları, beklediğinizden daha samimi ortamı, aile sıcaklığında karşılama ve daha fazlasına sahip olan Cetin Pension’un tüm odalarında; banyo, televizyon, saç kurutma makinesi ve tesis içinde kullanabileceğiniz ücretsiz Wi-Fi hizmetleri bulunmaktadır. Zamanınızın nasıl geçtiğini anlamayacağınız mekanın kahvaltı lezzetlerini tadarak güne başlayabilir, 20 dakika mesafede olan Kayaköy plajında dilediğiniz gibi zaman geçirebilirsiniz. 
Hayalinizdeki gibi bir tatil yapmak, beklediğinizden daha iyi hizmet seçeneklerine sahip olmak ve en güzel şekilde zamanınızı değerlendirmek adına tercih edebileceğiniz Cetin Pension bir daha ki yaz mevsiminde de tercihiniz olacaktır..

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kısa süreli seyahatler için ideal  3.0

Eda N
2 gün boyunca konakladım ve pek memnun kaldığımı söyleyemem. Odada ki eşyaların yetersiz olduğunu düşünüyorum. Televizyonun olmaması bile eksi değer, bence bu eksikliğin hemen giderilmesi gerek. Kısa süreli seyahatler için ideal bir yer. Hijyen konusuna önem veriliyor bu konuda benden geçer not aldılar. Personeller de cana yakın insanlar. Uzun süreli bir konaklama tercih edecekseniz pek önermem fakat hafta sonu kaçamakları için ideal bir yer olabilir.
Eda N25/06/2016 16:40:04

Fena değildi  3.0

Ramazan Mit
Tavsiye üzerine gitmedik fakat tesadüfen girmemize rağmen fena değildi.Çok ahım şahım da değildi ama yinede istekleri karşılayabilecek potansiyelde.Zaten 2 gece kaldık.Yol üzeri olduğu için.Odaları temizdi ki bizim içinde ilk olumlu neden buydu.Temizliğe önem vermemiz.Karımla memnun kaldık diyebiliriz.Ama biraz daha geniş tutulması gerekir bazı şeylerin.Yinede teşekkür ederiz.
Ramazan Mit16/03/2016 07:00:50