Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Club Hotel Aydınoğlu  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Club Hotel Aydınoğlu
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 135,00 ₺

Club Hotel Aydınoğlu, Maltepe'de E-5 karayoluna yakın mesafede 37 odasıyla tam bir spor kompleksi olarak hizmet vermektedir. Bünyesinde fitness salonu, spa merkezi, tenis kortu, açık/kapalı yüzme havuzu ve halı saha bulunmaktadır. Spor okulundaki deneyimli antrenörleri, yüzmeden, basketbola modern danstan halk oyunlarına kadar bir çok dalda eğitim vermektedirler. 4 yıldızlı bir tesis olan Club Hotel Aydınoğlu, S.Gökçen Havalimanına 20 km mesafede yer alıp, araçla gelecek misafirleri için de ücretsiz otoparkı mevcuttur.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tebrik ederim doğrusu bu kadar olamaz dedirttiler.  5.0

Bahar O
Arkadaşımın düğün organizasyonu için burada konakladık ve gerçekten otel çalışanları olsun sahipleri olsun mükemmel bir gece yaşattılar bizlere. Hem yer olarak hemde hizmet olarak bu kadar güzelini görmedik daha önce. Fiyat konusunda da çok indirim yapmışlar diye duydum. Pastalarından diğer hizmetlerine kadar her şey harika işledi. Tebrik ederim doğrusu bu kadar olamaz dedirttiler.
Bahar O22/06/2016 10:11:40

Beğendim güzeldi  4.0

Orkun H
Fiyatına göre temizlik olsun hizmet olsun yeterli kalitede.1 gece kaldım döndüm Ankara'ya ama ben çok beğendim.Personel güler yüzlü ve iş gören adamlar.Odalar temiz ve rahat.Kahvaltı da geniş bir o kadar sağlıklı reçel yağ vardı.Bir daha yolum düşerse gelmeye çalışırım.
Orkun H24/03/2016 14:48:47