Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Collage House Hotel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Collage House Hotel
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Farklı bir tatil isteyenlerin, doğa ile baş başa huzurlu bir yer arayanların, şehrin gürültüsünden ve kalabalığından sıkılıp tatilde huzur isteyenlerin tercihi olacak Collage House Hotel konuklarına farklı bir tatil vaat ediyor. Collage House Hotel, Muğla’ya 24 km mesafede son derece şirin bir yayla köyü olan Bozüyük (Muğla) beldesinde bulunmaktadır. Otel, 1914 yılında Bozüyük’e öğretmen olarak atanan Hacı Şükrü Bilginsoy’un 1917’de inşa ettiği ve 2008 yılında restore edilen Hacı Şükrü Evi’nde hizmet vermektedir. Köy, Menteşe Beyliği dönemindeki yapısını günümüzde de korumaktadır. Köy meydanında konumlanan Collage House Hotel, Selçuklu dönemine ait cami, han, değirmen, köprü gibi pek çok tarihi eserle iç içe yaşamaktadır. Collage House Hotel, konumu kadar mutfağıyla da konuklarına sıra dışı bir lezzet sunmakta. Yöresel tatlarla Collage House Hotel klasiklerini harmanlayan mutfağı ise son derece seçici. Konak mutfağını Collage House Hotel usulü yorumlayan otelde, Kayısılı Konak Yahni, Tandır Sarma, Kuru Dolma, sebze ve hamur işleri ön plana çıkıyor. Otel konuklarına 12 ay hizmet vermektedir. Bodrum hava alanına 45 km mesafede bulunan Collage House Hotel, Akyaka ve Ören plajlarına da aynı mesafededir. Dünyanın 3. Jeopark alanında yer alan lokasyonuyla bisiklet, jeep safari, traking ve çeşitli doğa etkinliklerine de son derece elverişlidir.  Odalarında sadeliği bulacağınız otelin wi-fi bağlantısı, klima, mini buzdolabı, TV, sıcak su ve banyo hizmeti vardır. Unutamayacağınız ve huzur bulacağınız bir tatil yaşamak istiyorsanız yılın hangi bölümünde olursa olsun oteli ziyaret ediniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Çok uzun vadeli olmaz zaten bence.   3.0

Sezen G
Çok değişik bir yer. Görmediğimiz her şeyi burada gördük ve yaşadık. Hem iyi hem kötü şeyler oldu ama genel olarak kafa dinledik işte. Eşimle 3 günde olsa yeter dedik. Çok uzun vadeli olmaz zaten bence.
Sezen G14/06/2016 10:32:26

Şok üstüne şok  3.0

İbrahim Hakkı
Çok antika ya. Annemin salona döşediği dantellerden televizyonu göremiyor iken, gittiğim tatil mekanı bile dantelli çıktı. Dolap olarak düşündüğüm kapıyı bir açtım karşımda lavabo. Şok üstüne şok yaşadım. Tandır sarma yemeden gelmeyin dediler, yedim de geldim.
İbrahim Hakkı21/03/2016 16:07:53