Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Daima Biz Resort  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Daima Biz Resort
%20 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 189,00 ₺

Kiriş’in en özel otelleri arasında yer alan Daima Biz Resort birinci sınıf hizmet kalitesine ev sahipliği yapmaktadır. Sektörde ki tüm gelişmeleri yakından takip eden tesisimiz Türk mutfağının eşsiz yemek menülerini sizlerle paylaşmaktadır.

Tesisimiz, Antalya/ Kemer’de en çok tercih edilen tatil beldelerinden Kiriş’te yer almaktadır. Tesisimizin odaları yüksek teknoloji mobilyalar aracılığı ile donatılmıştır. Daima Biz Resort bünyesinde çalışan personeller müşterisinin talep ve isteklerine kısa zaman da yanıt vermektedir.

Daima Biz Resort siz değerli müşterileri için havuz başında açık büfe hizmeti sunmaktadır. Tesisimiz su jimnastiği, dans ve aerobik hizmetinden de yararlanmanıza olanak tanımaktadır. Avantajlı fiyat aralığında hizmet sunan tesisimiz, Antalya Havalimanı’na ise 56 KM mesafede konumlandırılmıştır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Rezalette Beş Yıldız  1.0

Misafir
Özellikle uzun yemek kuyrukları, yemek sırası geldiğinde genellikle yemeklerin bitmesi, yemekte oturacak yer bulunamaması tatili işkenceye çevirmeye yetiyor. Hele Türk müşteriyseniz hiç adam yerine konmazsınız. Mesela Türklere meşrubatı meşrubat bardağında vermezler, ziyan olur diye düşünüyorlar herhalde, bu nedenle küçük çay bardaklarında (kağıt) verirler.Meyve kokteyli yerine de soğuk oralet veriyorlar. Sorduğunda karıştır demedin ki diyorlar. Tabii Türk nasılsa kokteylin karışım olduğunu bilmez, yuttur gitsin... Özellikle Türk müşterilerin bu kadar aşsğılanmak için üzerine bir de para ödemelerine hiç gerek yok. Yıldız sayısına aldanmayın, kalite ve hizmet sıfırdır...
Misafir18/07/2017 12:01:26

Verdiğiniz paraya yazık  1.0

Cenap Oktay
Yemekleri hergün aynı cıkıyor sıgaralar 2 tl fazla para alıyorlar personeli cok sorumsuz kabadayı nerdeyse adam dövecekler kesinlikle gitmeyin haklı oldugumu gürmek icin gitmeniz gerekmiyor
Cenap Oktay05/08/2016 07:24:57