Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Demir Konaklama  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Demir Konaklama
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 80,00 ₺

Ezber bozan bir konaklama fikrine merhaba deyin. Burası Demir Konaklama ve burada yurt dışı mantığı ile hizmet veriyoruz. İstediğiniz odayı, size özel bir şekilde temizletip, baştan aşağı yeni havlu, çarşaf ve tek kullanımlık terliklerle donatıyoruz. Resmi fatura kesilen otelimizde ister günlük, ister haftalık, ister aylık ya da isterseniz yıllık oda kiralayabilirsiniz. Tertemiz odalarımızdaki konfor ve düzenimize hayran kalacaksınız.
 Demir Konaklama da odalarımız ful eşyalıdır. Otelimizde ödemelerinizi kredi kartı ya da banka kartı ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Bizimle kalan tüm konuklarımızın memnuniyetini kendilerinden dinleyebilirsiniz. Farklı bir anlayışı düzgün ve hoş bir ambiyansla sizlere sunan mekanımıza sizleri bekliyoruz. .

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Evimin rahatlığını tabi ki alamam ama iyi bir yer.  4.0

Hüseyin B
İstanbul'a iş toplantısı için geldiğimde burada kaldım ve memnun oldum buradan. Beyaz dekoru ile mutluluğu yaşatıyor sizlere. Tatil için değilde iş amaçlı kullanırsanız sizlerde memnun olursunuz. Evimin rahatlığını tabi ki alamam ama iyi bir yer.
Hüseyin B02/06/2016 08:55:24

kaliteli hizmet= müşteri memnuniyeti  4.0

Rıfkı H.
Yurt dışı bağlantıları oldukça güçlü olan bir şirkette çalışmaktayım. 2 yıldır yurt dışından gelen konuklarımızı ağırlamak için Demir Konaklama ile birlikte çalışıyoruz. Onlara kaliteli bir konaklama sunmak bizim için ve şirketimizin vizyonu açısından oldukça önemli. Sağ olsunlar bu konuda bizi konuklarımıza hiçbir zaman mahçup etmediler ve üst dizeyde bir hizmet sundular. Tüm konuklarımız tarafından beğenilen ve takdir edilen bir işletme. Başarısının devamlılığını diliyorum.
Rıfkı H.04/03/2016 00:47:51