Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Demre Apart  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Demre Apart
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 80,00 ₺

Evinizdeki konforu, tatilinizde de istemek en doğal hakkınızdır. Rahatlık ve keyif içinde geçireceğiniz günlerde, deniz, kum ve güneşin bir arada bulunduğu bir mekan arayışı içinde iseniz şehirden uzak, gürültü ve karmaşıklıktan uzakta yer alan Antalya Demre’nin en güzel hizmetlerini sunan Demre Apart’tan faydalanabilirsiniz. Konfora dair beklediğinizden çok daha fazlasını siz değerli konuklarına sunan apart, ailenizle birlikte en iyi şekilde zaman geçirebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Dairelerinde, mutfak, oturma alanları bulunan Demre Apart, deniz manzaralı odalarıyla sizlere konforu sunuyor.
Beklediğinizden daha fazlasına sahip olmak ve istediğiniz hizmetlerin tamamından fazlasına ulaşmak için Antalya Demre ilçesindeki Demre Apart ile aradığınıza ulaşabilirsiniz..

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Denize yakın  3.0

Barış Kırıkhan
Dairemde mutfak,oturma gurubu, yemek masası, banyo gibi bütün ihtiyaçlarımı karşılayacak malzemeler vardı. Denize bakan dairelerde keyifle tatil yapılıyor. Denize oldukça yakın olduğu için yüzme ihtiyacınızı da karşılamış olacaksınız.
Barış Kırıkhan23/03/2016 13:54:07