Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Derin Otel Demre  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Derin Otel Demre
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Yeşilliklere bezenmiş, Antalya Demre ilçesi, tatilcilerin en çok uğradıkları yerlerden biridir. Huzur, eğlence ve yaz güneşinin en iyi şekilde hissedildiği tatil beldelerinden biri olan Demre’de müşterilerine konaklamada sınırsız hizmet seçeneklerini sunan Derin Otel Demre, konforlu odalarında rahatlığınızı adına en iyi şekilde tasarlanmıştır. Otelin çeşitli aktivitelerine ortak olarak zamanınızı değerlendirme imkanını elde edebileceksiniz. Farklı tarzı, doğal görünümü ve denize yakın mesafesiyle tercih edilen otellerden biri olan Derin Otel Demre, yerel yemekleri tatma imkanlarını da konuklarına sunmaktadır. Tüm güzel yönleriyle Antalya tatilinizi daha keyifli hale getirmek için tercih edebileceğiniz otel, şehir merkezine 10 dakika yürüme mesafesindedir.

Ayrıcalıklı konaklama seçeneklerinde beklediğinizden daha fazlasını sunan Derin Otel Demre, Kaş şehir merkezine 52 KM. uzaklıkta yer almaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sakinlik isteyenler kesinlikle buraya kaçamak yapmalı.   4.0

Mutlu Y
Otel çok iyi. Odalar çok temiz, yemekleri çok güzel. Çalışanlar müşterilere karşı çok hoş. Ayrıca civarda bulunan insanlarda gayet sıcak ve samimi. Organik bahçeleri var ve bizlere çok şey ikram ettiler. Akdeniz insanı bence kayda değer karakterde. Sakinlik isteyenler kesinlikle buraya kaçamak yapmalı.
Mutlu Y11/06/2016 11:10:15

Akdeniz insanı.  5.0

Ufuk Ö.
Çocuklarla Demre Kuş Cenneti’nden dönerken aracımızın yolda arızalanması üzerine 1 gece Derin Otel’de kaldık. Sahipleri çok anlayışlı ve konuksever insanlar. Tipik Akdeniz insanı, sımsıcak. İzzet ikram sormayın gitsin. Hele yolda kaldığımızı öğrenince daha bir ilgilendiler. Yemek saati olmamasına karşın hemen bir sofra hazırladılar. Odaları çok sade, bir o kadar da temiz. Sabah kahvaltıdan sonra tekrar yola çıktık. Uzun bir tatil için düşünemeyiz belki ama yolumuz düşerse bu sıcak ve içten ev sahiplerinin evinde birkaç gece misafir olmayı çok isteriz.
Ufuk Ö.23/03/2016 00:47:14