Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Dilek Aile Pansiyonu  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Dilek Aile Pansiyonu
%74 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 25,00 ₺

Ailenizle birlikte tatil yapma keyfini yakalamak ve sevdiklerinizle bir arada zaman geçirmek için en iyi hizmetleri siz değerli konuklarına sunan Dilek Aile Pansiyonu, Trabzon Çaykara ilçesinin Uzungöl mevkiinde hizmetinize amade oluyor. 2 kişiden 8 kişiye kadar konaklama hizmeti sunan Aile Pansiyonu, mutfak, banyo ve salonuyla mükemmel hizmetleri ayağınıza getiriyor. Hizmetlerinden dilediğiniz her an faydalanabileceğiniz Dilek Aile Pansiyonu sayesinde doğanın güzelliklerini yakalayacaksınız.


Beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunan ve doğa manzarasıyla da ruhunuzun dinlenmesini sağlayan Dilek Aile Pansiyonu, kaliteli yaşam sınırları içinde tatil yapma olanaklarını uzungöl manzarasıyla sizlere sunuyor.

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kısa seyahatler için ideal  3.0

Firuze N
Burada zor durumda kalmadıkça konaklamayın bence. Çok güzel bir tatil değildi, fiyat aralığı uygun. Burada kız kardeşim ile beraber kaldık. Aslında iş seyahati için tercih ettiğimiz yerlerden biriydi burası. Kısacası zor durumda kaldığımız için konakladığımız yerlerden biri oldu, sadece 1 gece kaldık ve döndük. Tesis sahibi ilgili bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Odaların çok güzel olduğunu söyleyemem standart düzeydeydi. Günü birlik konaklamalar için ideal olabilir belki.
Firuze N26/06/2016 09:58:24

Böyle yemek görmedim..  5.0

Güngör P
Yöresel ürünlerden kahvaltı ve enfes akşam yemekleri 1 haftada 3 kilo aldım ben burada :) Samimi söylüyorum bu kadar lezzetli yöresel yemekleri hayatımda görmedim ben. Her konuda mükemmelsiniz otel sahipleri. Odalarınız temiz ve özellikle personeliniz dört dörtlük çocuklar. Maaşlarına zam yapın bence :)
Güngör P23/06/2016 08:26:16

Yer sofrasını özleyenler   3.0

Sefa Kadir Başar
Tipik köy hayatını anımsatan odalarda karın tokluğuna kalabilirsiniz. Yer sofrasında yemek yemeği özleyenler, tatilini otantik kılmak isteyenler için gayet uygun bir otel.
Sefa Kadir Başar24/03/2016 12:50:08