Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Doğuş Konaklama  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Doğuş Konaklama
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 60,00 ₺

İstanbul Beylikdüzü’ndeki Konaklama merkezimiz olan Doğuş Konaklama, toplamda 5 odası ve odalarındaki çay kahve, TV, eşya dolabı, internet, uydu yayını ve buzdolabı ile rahat ve konforlu bir sizlere konaklama imkanı sunuyor. İstanbul daki gezi veya tatillerinizde konaklama detaylarını düşünmeden rahatça kalabileceğiniz temiz, nezih ve rahat mekanımızda siz değerli konuklarımızı ağırlamaktan her daim mutluluk duyarız. 
Doğuş Konaklama, Atatürk Havaalanına 15 km mesafesi ile de konumunda rahatlık sunuyor. Otelimizde otopark hizmetimizde bulunmaktadır. Şehrin stresinden kurtulmak, rahat bir hizmet almak ve planlarınızın işlediği bir iş seyrinde sizlere yardımcı olmak adına şimdiden hoş geldiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Aldığınız paranın hakkını veriyorsunuz.  4.0

Yunus R
İstanbul gibi bir yerde bu fiyatlara buradan daha iyisi varsa ben kalmadım. İlk defa kaldığım bu otelde 3 gece geçirdim işim gereği ve hiç bir sorun yaşamadım. Bu kadar kalabalık bir yerde olup da geceleri odalara nasıl ses gelmedi daha anlamadım. Bu konuda çok iyisiniz. Aldığınız paranın hakkını veriyorsunuz.
Yunus R02/06/2016 08:50:53

otel güzel ama öğrenci işi değil.  4.0

Fatih Y.
İstanbul’a kız arkadaşımı ziyaret için geldim. Evine yakın oluşundan dolayı bu oteli tercih ettim. Eh bir öğrenci olarak bütçemi biraz zorladı. Ama gerçekten konaklama açısından oldukça memnun ayrıldım. Yemekleri ve kahvaltıyı dışarıda yaptığım düşünülürse bu konuda fikir beyan etmem saçma olur. Ama odam oldukça güzel ve temizdi. Hele de bekâr öğrenci evinde kalan biri için fevkalade güzel diyebilirim. Yine de bir dahaki gidişimde daha ucuz bir yere bakmayı düşünüyorum. Ne de olsa sadece gece yatmadan yatmaya kullanıyorum.
Fatih Y.04/03/2016 00:23:13