Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Eftalya Otel  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Eftalya Otel
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 120,00 ₺

Tatlı su ile tuzlu suyun kaynaştığı yani deniz ve derenin kesiştiği noktada kurulan Eftalya Otel Ağva’da büyülü bir tatil vaat ediyor. Yeni hizmete açılan bu güzel tesiste Cuma ve Cumartesi günleri canlı müzik dinletisi de yapılmaktadır. Sadece deniz ve dere değil dağı, bitki örtüsü ve havası da muhteşem olan bu özel bölgenin tatilcilerin gözdesi konumunda olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle şehrin karmaşasından bunalan ve kısa bir mola bile olsa kendine zaman ayırmak isteyen şehirlilerin kaçış noktası olan bu bölgede yapılan tatiller dinlenme ile birlikte yenilenmenin de garantisi olacaktır.
Eftalya Otel pastel tonlarında dekore edilmiş romantik bir atmosfere sahip olduğu için çevrenin hissettirdiklerine oldukça uyumlu bir tesis. Tüm odalarında saç kurutma makinesi, klima, buzdolabı, çalışma masası ve ücretsiz internet bağlantısı gibi ihtiyaçların kullanıldığı otelin konaklama ücretin de oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Evimi odamda hissettim.  5.0

Güler Yosun
Odalarda ki dekorunu gördüğümde çok şaşırmıştım çünkü kendi odamda kullandığım renkleri otel odasında gördüm. Ayrıca banyolarında kullanılan dolaplar da evimde ki dolaplar ile bire bir.Bir an tatile değil de evime geldiğimi hissettim. Odalarda her aradığımı buldum,evimi odamda hissettim.
Güler Yosun25/03/2016 20:43:24