Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

El Rio Motel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

El Rio Motel
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 75,00 ₺

Yemyeşil bir doğa, eşsiz güzellikte bir nehir, masmavi bir deniz, tertemiz hava, birbirinden lezzetli balıklar... İşte Karadeniz'in incisi Ağva... Bahar ve yaz aylarında olduğu kadar artık kışın da şehrin gürültüsünden kaçmak ve huzur içinde bir tatil geçirmek isteyen kişilerin bir numaralı tercihi konumuna gelmiş, resmi kayıtlarda Yeşilçay olarak geçse de hala Ağva olarak bilinen bu eşsiz belde İstanbul'a 97 km uzaklıkta. 

İstanbul'un kuzeydoğusunda ve Karadeniz kıyısında yer alan Ağva, huzurlu hafta sonu kaçamakları için ideal bir belde... İzmit'in Çal Tepesi'nden doğup gelen Göksu ve Yeşilçay dereleri arasındaki deltaya kurulan bu şirin beldenin belki de en çekici yanı bu derelerin yemyeşil kıyıları. Oteller ve restoranlar buralara kurulmuş, yörenin tüm aktiviteleri bu kıyılarda gerçekleştiriliyor. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Meryem karabacak  4.0

Meryem Karabacak
yorum yazacak tek bir kelime bulamadım…siz siz olun gitmeden önce tekrar tekrar düşünün…rezervasyon yaptığım otelde, konaklamadan bir gün önce zorunlu nedenlerden dolayı rezervasyonumu iptal ettim. konaklama iptal nedenimi resmi evraklada ispat etmeme rağmen ücret iadesi yapılmadı. kurumsallıktan uzak tek kelime ile berbat bir otel müdürü ve çalışanları var. siz siz olun oteli görüp konaklama yapmayı tercih edin
Meryem Karabacak26/10/2015 12:58:10

“Rüya gibi bir mekan”  3.0

Ahmet Turan
Elrio Motel'in yakışıklı garsonu Sezgin'e de teşekkür etmeden geçemiyecez. hiçbir şeyimizi eksik etmedi. ayrıca cumartesi akşamları yapılan canlı müziğin ayrı birtadı vardı. kısaca müzik, nehir,şömine, romantizm ve aşk= Elrio Moteladı gibi 10 numara bir odada kaldık. hava tatlı birsoğuk olmasına rağmen 10 numara sıcacıktı.
Ahmet Turan06/10/2014 20:39:07