Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Elite Hotel Küçükyalı  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Elite Hotel Küçükyalı
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 118,00 ₺

Elite Hotel Küçükyalı, 2000 yılında açılarak misafirlerine en iyi kalitede hizmet vermeyi ilke edinmiştir. 4 yıldızlı bir tesis olan otelimiz, 81 odasıyla Maltepe-Küçükyalı'da faaliyet göstermektedir. Konforlu odalarının tamamı şehir veya deniz manzaralıdır. Restoran, fitness salonu, sauna, açık ve kapalı yüzme havuzu ile her ihtiyacınızın otel içerisinde karşılandığı donanımlı bir işletmedir. Etkinlik ve toplantılar için ayrılmış özel salonlarında, benzersiz organizasyonlara imza atabilirsiniz. Havaalanına 30 km mesafedeki otelimiz Elit Hotel Küçükyalı, merkezi konumu ile toplu taşıma araçlarına da yürüme mesafesindedir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kaldıktan sonra yıldız biler verdim.  5.0

Sezen A
Otel konaklama deneyimi olarak tahminimden çok daha fazlasını sağladı. Oda donanımı çok başarılı, iş seyahati için gereken her detayın düşünülmüş olması beni çok etkiledi. Bu kadar mükemmel olduğunu asla tahmin edemezdim ama gerçekten kaldıktan sonra yıldız biler verdim. Teşekkürler.
Sezen A22/06/2016 08:44:34

Daha önce kaldığım yerlere göre çok çok üstün kalitede hizmeti var.  5.0

Şenay R
Elite Hotel Küçükyalı demek kalite demek.Yeşil cennet içinde huzurlu ve sessiz olabileceğiniz tek tatil yeri.Düşünmek bile yanlış olur buraya gelmek için.Şirkette genel müdür yardımcısıyım ama artık yorulduğum için izin aldım ve annemi alarak buraya geldik.Her şeyi tam istediğimiz gibi oldu.Temizlik ve özellikle personel ilgisi.Daha önce kaldığım yerlere göre çok çok üstün kalitede hizmeti var.
Şenay R24/03/2016 11:20:25