Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Filyos Residence  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Filyos Residence
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

 Filyos Residence ev sıcaklığını yaşamak ve İstanbul halicin güzel manzarasında Güzel güne uyanmak isteyenler için vazgeçilmez bir konak olmaya devam etmektedir. Yenilenen ve doğallığını bozamadan restore edilen bu sıcak ve güzel otel gelen misafirlerine sınırsız hizmet tanımaktadır. Misafirlere doğal bir ev ortamı sunan Filyos Residence sabah kahvaltılarına fırından Yeni çıkmış sıcak ekmekleriyle ve muhteşem havasıyla misafirlere adeta geçmişe bir yolculuk yaptırmaktadır.

Filyos Residence ev sıcaklığının yanı sıra misafirlerine İstanbul’un o vazgeçilmez turistlik merkezleri olan mısır çarşısı, kapalı çarşı, Sultanahmet camii ye yürüme mesafesi olarak 15 dakikalık yürüme uzaklığındadır. İstanbul’u keşfetmek ve değerli yerlerinde kendinizi Osmanlı dönemine yolculuğa çıkarmak adına ailemize katılın. Sizleri ağırlamak bize mutluluk verecektir.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sessizlik ve huzur bir arada  4.0

Tuna C
Rahat ve sessizdi. Bu konuda burası çok iyi bir yer. Fakat çok hizmet beklerseniz yani yıldızlı otellerde bulunan gibi hayal kırıklığı yaşarsınız. Kafa dinlemek için geldim sessiz bir yer arıyorum diyorsanız burası tam sizlik. Tavsiye ederim.
Tuna C12/06/2016 12:41:22

Tarifsiz bir duygu  3.0

Ezgi Edebal
Ev ortamını anımsatan bu konakta güne başlamak tarifsiz bir duygu. Doğal ortamları sayesinde fazlasıyla zinde kaldım. Yemekleri de asla soğuk gelmiyor.
Ezgi Edebal20/03/2016 18:31:10