Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Grand Ünal Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Grand Ünal Hotel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 81,00 ₺

 4 yıldız alan fakat konuklarımızca 5 yıldıza layık görülen Grand Ünal Hotel, tüm yıl boyunca sizlere verdiği hizmet kalitesi ile unutulmaz anlarınızda siz değerli konuklarının yanında oluyor. Türk Hamamı, spor yapabileceğiniz sağlık kulübü, spa ve masaj hizmeti, araç ve bisiklet kiralama gibi oldukça farklı hizmetlerimiz bulunmaktadır.

 Grand Ünal Hotel deniz manzaralı restoranındaki eşsiz yemek kahvaltı keyfini sizlere sunarken, odalarındaki huzur verici renklerle donatılmış dekorasyonu ile de göz dolduruyor. Atatürk Havaalanına yalnızca 30 km mesafedeki otelimiz, 24 saat açık resepsiyon hizmeti ile de her daim sizlere kapılarını ardına kadar açıyor. Otel olanaklarımızdan olan banyo, eşya dolabı, fön makinesi ve bunlar gibi birçok olanakları öğrenmek, fırsat fiyatlarını değerlendirmek erkenden rezervasyon yaptırmak için bize ulaşın.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tek kelime ile kusursuz ve mükemmel bir yer.  4.0

Tülin G
Çalışan personelin içtenliği, yardımseverliği, size verdiği önem ve kaliteli hizmetle ön plana çıkan bir otel. Otelin kesinlikle kendine has bir tarzı olmakla beraber temizlik ve düzen en üst düzeyde. Artı odaları çok güzel ve donanımlıydı. Tek kelime ile kusursuz ve mükemmel bir yer.
Tülin G12/06/2016 12:05:22

Sağlığıma uygun.  5.0

Kazım Bilgir
Sağlığım için yapmam gereken her şeyi yapıyorum. Tatil yapacaksam bunu da sağlığıma uygun olacak şekilde ayarlamaya çalışıyorum. Spa,Türk hamamı ve masaj hizmeti ile rahatlıyor, bisiklet sürerek de kaslarımı çalıştırıyordum. Sağlığım için her şartı sağladığı için de oteli tercih ediyorum.
Kazım Bilgir27/03/2016 15:19:00