Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel Suadiye İstanbul  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Hotel Suadiye İstanbul
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 173,00 ₺

İstanbul’un vazgeçilmezleri arasında öncülüğünü koruyan Hotel Suadiye İstanbul sahip olduğu manzarası ile otantik havanın ön plana çıkmasına destek vermektedir. Tesisimiz profesyonel çalışma ekibi aracılığı ile tüm isteklerin yerine getirilmesini sağlayarak memnuniyet derecesini artırmaktadır.  Hotel Suadiye İstanbul seçkin konaklama merkezleri arasında öncülüğünü korumaktadır. 
Tesisimizin tüm odalarında banyo, TV, havlu, internet, eşya dolabı, telefon ve kilma yer almaktadır. Hotel Suadiye İstanbul otopark,  uyandırma servisi, ücretsiz gazete,  bahçe, engelli odası, oda servisi ve internet hizmeti sağlamaktadır. Ek ücret ödeyerek restoran, toplantı odası,  araç kiralama,  bar cafe,  Business Center, bebek bakıcısı hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Zaman Hotel Suadiye İstanbul aracılığı ile birinci sınıf kalite planlamasına ev sahipliği yapan konaklama hizmetinden yararlanmanın zamanı.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Merkezde yer alıyor  5.0

Zehra B
Otelin merkezde olması çok güzeldi. Arkadaşlarım ile beraber konakladığım tesislerden biri burası. Özellikle tesisin dekorasyonu çok hoşuma gitti, çok güzel bir şekilde hazırlanmış olduğunu söyleyebilirim. Burası bence İstanbul’da ki en huzurlu ve kaliteli tesislerden birisi. Konfor düzeyi yüksek olan bir tatil yeri ve temizlik konusuna da önem veriliyor. Ev konforu tadında bir tatil geçirdik, kesinlikle gelinmesi gereken yerlerden biri burası. Personellerin hepsi çok çalışkan insanlar ve müşterisinin her zaman yanındalar. Anadolu yakasında’ki kaliteli otellerden biri burası.
Zehra B26/06/2016 23:58:23

Fiyat konusunda düzenleme olması gerekir  3.0

Murat F
Odalar çok güzel ve çok temiz. Banyo ve tuvalet de öyle. Otel çalışanları ilgili ve yardımsever.Yeşillik alanda harika atmosfere sahip temiz havasıyla yaşanılmayı hak eden bir yer.Hizmet kendisine göre gayet iyi fakat fiyat konusunda bir düzenleme yapılması gerekiyor.Bu fiyatlara daha iyi yerlerde kalınır.
Murat F25/03/2016 13:13:57