Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

İstanbul Harmony Hostel  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

İstanbul Harmony Hostel
%50 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 18,00 ₺

Tatil veya iş gezisi için geldiğiniz İstanbul’da Sultanahmet semtinde Türkiye’nin en büyük hosteli olan İstanbul Harmony Hostel ayrıcalığıyla bir konaklama yaşayacaksınız. Topkapı sarayının arkasında bulunan eski binada İstanbul Harmony Hostel'in çift kişilik ve üç kişilik en-suite odaları, Türk halılarından yüksek teknolojiye sahip masajlı duşlara kadar değişken donanımları birleştirmektedir. Osmanlı tarzı bir çatı terasına sahip olan, hostel manzara eşliğinde kahve ve nargile keyfini size sunmaktadır. Ahşap zemin kaplı 9 odaya sahip olan İstanbul Harmony Hostel odalarında klima, sıcak su, wi-fi bağlantısı ve banyo bulunmaktadır. Farklı bölümlerinde nostaljiyi size yaşatacak olan hostel T1 tramvay hattına 200 metre mesafededir. Farklı yemek alternatiflerini deneyebileceğiniz mekânlara yakın konumu sayesinde rahat bir konaklama yaşayacaksınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Orta dereceli vasat bir yer.  2.0

Mümin G
İş gezisi için gecelik konaklamada oldukça uygun. Fakat uzun vadeli kalımlarda tavsiye etmiyorum. Kısıtlı hizmet var. Sonuçta şehir oteli olduğu için ses ve temizlik konusunda sıkıntıları var. Personel ilgili ama yetersiz kalıyorlar. Orta dereceli vasat bir yer.
Mümin G03/06/2016 12:39:43

Orta Sınıf Otel  3.0

Orhan T.
İstanbul Harmony Hostel, yapı olarak çok eski bir görünüme sahip. Fakat gittiğimiz otelde beklenmedik bir sıkıntı yaşandığı için İstanbul Harmony Hostel'de konaklamak zorunda kaldık. Orta derece denilebilecek bir otel. Bulunduğu muhite uygun olarak Osmanlı desenleri ile süslenmiş bir iç yapısı var. Bunun dışında hizmeti de normal karşılanacak bi seviyede. Yemekleri çok kötü değil ama çok daha iyi olabilirdi. Teşekkürler.
Orhan T.14/03/2016 21:20:31