Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Jarra Otel Bodrum  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Jarra Otel Bodrum
%40 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 30,00 ₺

Muğla’nın Bodrum yarımadası, tatilcilerin en çok uğradıkları beldelerden biridir. Akdeniz’in mükemmel dokusu, kumsalın altın sarısı renkleri ve yeşilin muhteşem görünümüne bezenmiş bu yarımadada bulunan Gümbet mevkiinde konuklarının rahatı için her şeyin en güzelini düşünerek, daha keyifli zaman geçirmelerini sağlayan Jarra Otel Pamukkale turu, Efes gezisi, tekne turu, 24 saat açık resepsiyon hizmeti bulabileceğiniz Jarra Otel Bodrum ile en güzel tatili gerçekleştirebilirsiniz.
Memnun kalıcı sonuçlar, hizmette sınırsız seçenekler ve daha fazlasını elde etmek için tercih edebileceğiniz Jarra Otel Bodrum, plaj bölgesine 50 metre mesafede yer almaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bu şekilde sizler her zaman kaybedersiniz.  2.0

Fatıma A
Aslında rakamların neden düşük olduğunu tahmin etmeliydim. Fakat ne bilelim geldik işte. Odaları küçük ve çok temiz değillerdi. Normalde 1 haftalık tatile geldik ama burada 1 gece kalıp ayrılmak zorunda kaldık. Bu şekilde sizler her zaman kaybedersiniz.
Fatıma A06/06/2016 11:51:46

Bakımsız odalar  2.0

Arzu N
Odalar bakımsız ve oldukça küçüktü. Bu otelde 4 kişi beraber 3 gün boyunca konakladık. Fakat yeterli düzeyde olduğunu düşünmüyorum. Bazı konularda daha dikkat li davranılması gerekiyor. Burada en çok memnun kaldığım şeylerden biri de yeneklerdi. Gerçekten hepsi birbirinden lezzetli ve güzeldi. Onun haricinde kahvaltılar biraz eksikti bu konunun dageliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Arzu N20/03/2016 19:26:52