Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Julian Forest Suites  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Julian Forest Suites
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 100,00 ₺

Gürültüden uzak huzurlu bir yer arıyorsanız doğru adrestesiniz. Julian Forest, sahile 5 dakika uzaklıkta olup doğa ile iç içe olan aileler ve çiftler için ideal bir konaklama tesisidir. Konum itibari ile doğanın eteklerinde, ormanın içerisinde gibi görünür fakat şehir merkezine 5 dakika uzaklıkta olup, Julian Forest,  Marmaris’in İçmeler beldesinde bulunan nadide bir tesistir. Rahatlığı ve konforu bir arada bulabileceğiniz, kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz standart süitlerimiz, ara kapılı bir oda bir salon şeklinde olup en fazla dört kişi kapasitesine sahiptir. Yatak odasında iki tek kişilik veya bir çift kişilik yatak, oturma odasında ise iki adet yatak olan kanepe bulunmaktadır. Rahatlığı ve konforu bir arada bulabileceğiniz, kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz standart süitlerimiz, ara kapılı 2 oda 1 salon seklinde olup en fazla altı kişi kapasitesine sahiptir. 
Julian Forest, Yatak odasında iki tek kişilik veya bir çift kişilik yatak, ikinci yatak odasın iki tek kişilik yatak, oturma odasında ise oturma grubu ve çift kişilik yatak olan kanepe bulunmaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Teşekkürler  4.0

Gizem A
Burası merkeze biraz uzak kalıyor.Ama dert etmeyin sık aralıklar ile servis kalkıyor, bunu tercih edebilirsiniz. Resepsiyona ilk girdiğimiz an itibari ile çalışanlar bizimle ilgilendiler. Bavullarımızı odamıza kadar taşıdılar, hepsi çok güler yüzlüler. Burası tek kelime ile harika bir yer. İlkyaz Hanım’a bizimle ilgilendiği için çok teşekkür etmek istiyorum, gerçekten güzel bir işletme. Burada kalırken hiçbir sorun yaşamadım, yüzümüzün gülerek ayrıldığı tesislerden biri oldu. Personellerden Emra Bey’e de ayrıca teşekkür etmek istiyorum.
Gizem A28/06/2016 05:05:22

mükemmel bir tatildi!  4.0

Yasin Kaya
gerçekten çok mutlu oldu ailece bu otele girer girmez inanılmaz bir pozitif enerji veriyor otelde Tatil yapmak hele birde tatil sitesi olarak geçen bu otel marmarisde ilk diyebilirim aqua parkıda var.
Yasin Kaya12/11/2014 16:51:37